Козельщинська збірна — серед кращих в Україні

З 19 до 22 вересня у селищі Ворохті Івано-Франківської області відбулася Всеукраїнська спартакіада «Краща спортивна громада України-2019». 21 область України представила свої команди для участі у змаганнях

Уперше у змаганнях такого рівня взяла участь збірна Козельщинської громади — переможець обласного етапу змагань. До її складу увійшли Сергій Невідомий, Віктор Дробаха, Роман Лисівець, Олег Москальов, Дмитро Остапенко, Євген Гармаш, Андрій Шимбаков, Олександр Жильченко, Сергій Балабей, Яна Тристан, Ірина Бабич, Олег Колісніченко, Олег Янович.
До програми спартакіади увійшли міні-футбол, гирьовий спорт, шахи, шашки, настільний теніс. Боротьба за першість була напруженою й безкомпромісною, адже змагалися спортсмени високого рівня, у деяких командах брали участь навіть майстри спорту України, переможці Всеукраїнських та міжнародних змагань.
Кращі результати у нашій команді показали: Олег Янович — бронзова нагорода за гирьовий спорт (ривок гирі 24 кг, 281 підйом); Сергій Балабей — п’яте місце у настільному тенісі; Сергій Невідомий, Віктор Дробаха, Роман Лисівець, Олег Москальов, Дмитро Остапенко, Євген Гармаш, Андрій Шимбаков, Олександр Жильченко — також п’яте місце у змаганнях з міні-футболу. У командному заліку наша збірна посіла 12 сходинку.