SONY DSC

Лутовинчани знову перекрили дорогу

Лутовинчани уже вдруге перекривали трасу «Козельщина – Лутовинівка – Чапаєвка». Люди ходили пішохідним переходом, протестуючи проти того, щоби нею пускали великогабаритний транспорт

Зібрали підписи

У Лутовинівці б’ють на сполох: рух через село великогабаритного транспорту не припиняється ні на годину. Вантажівки не тільки розбивають нещодавно відремонтовану дорогу центральної вулиці Короленка, але й руйнують будинки місцевих жителів. Окрім цього, тротуари у селі геть у занедбаному стані, подекуди — узагалі непрохідні, тож люди, у тому числі й школярі, змушені ходити по небезпечному узбіччю дороги. На знак супротиву селяни уже вдруге за цей місяць перекрили дорогу.

вимоги

Фури, КрАЗи, КамАЗи та інші великогабаритні вантажівки — для Лутовинівки річ звична. Вони з десятками тонн вантажу, головним чином зерна, їздять тут чи не цілодобово. У людей же, які мешкають на вулиці Короленка, будинки буквально тріщать по швах від такого постійного міні-землетрусу.
У минулому році цю дорогу було капітально відремонтовано, адже важковагові авто розбили її так, що вона перетворилася на неабияке випробовування для інших автомобілістів. Та відремонтоване покриття довго не протримається, переконані лутовинчани.
Із представників влади на місці протесту були присутні депутат Полтавської обласної ради Олександр Коваленко, виконувач обов’язків старости Лутовинівського старостинського округу Володимир Григоров і поліціянти. Олександр Коваленко закликав учасників акції до цивілізованого розв’язання проблеми. Тож свої вимоги селяни виклали у спільному письмовому зверненні до органів місцевої влади і самоврядування та керівництва агрохолдингу «Астарта-Київ». Чи прислухається хоч хтось до людей — покаже час. Наразі ж вони й надалі будуть боротися й мітингувати.

Фото Юрія ОПЕРАЙЛА
і Лесі ЛИТВИН

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *