Козельщани — у числі переможців обласного конкурсу «Бюджету участі-2019»

Відрадно, що 29 сходинку серед переможців зайняв проєкт «Козельщинська громада без сміття. Вчимося сортувати відходи»

Цього року обрали 71 переможця. Загалом на перемогу претендувало 200 проєктів, повідомляє zmist.pl.ua

У понеділок, 21 жовтня, у Полтавській обласній раді оголосили переможців обласного конкурсу «Бюджет участі». У цьому році переміг 71 проєкт із 17 районів Полтавщини.
Відрадно, що 29 сходинку серед переможців зайняв проєкт «Козельщинська громада без сміття. Вчимося сортувати відходи», поданий пригарянкою Іриною Сидоренко, — 447 електронних голосів і 1579 паперових. На його реалізацію обласний бюджет виділить 99,58 тисячі гривень.
Загалом на реалізацію «Бюджету участі-2019» витратять 5 млн 994 тис. 308 грн.
Сума співфінансування одного проєкту з обласного та місцевого бюджетів у 2019 році визначається у співвідношенні 50 на 50: проєкти-переможці отримають кошти з обласного бюджету до 50% від вартості проєкту (до ста тисяч гривень) та у розмірі 50% (або більше) – з місцевого.
Нагадаємо, у минулому році найпопулярнішими визначили 60 проєктів із 15 районів.

Вітаємо переможців та закликаємо не збавляти темпів, адже вже маємо нову громадську ініціативу. Проєкт «Територія комфорту в Козельщинському ліцеї» за номером 65  подано на конкурс «Шкільний громадський бюджет Полтавської області», автор — Ольга Ратушняк. Проєкт спрямований на створення сучасної комфортної зони відпочинку та навчання в Козельщинському ліцеї, де кожен зможе отримати дозу релаксу, заряд енергії та позитиву на цілий день.
Сподіваємося, що перемога знову буде у наших руках. Голосувати потрібно з 30 жовтня до 14 листопада тільки в електронній системі.
Долучайтеся, наша підтримка потрібна дітям!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *