Зима не страшна з віддвалом для прибирання снігу

Аби полегшити процес прибирання снігу, пропонуємо виготовити ручний відвал на колесах. З його допомогою ви впораєтеся із заметами у чотири рази швидше, ніж звичайною лопатою, — запевняють домашні «кулібіни» в інтернет-джерелах.
Щоб зробити сніговий відвал, вам знадобляться:

Варіант відвалу
  • креслення або проєкт;
  • два коліщатка для візків;
  • листовий метал товщиною не менше 1 мм (можна використовувати металеву трубу діаметром 30-40 см або балон з-під газу);
  • сталева трубка діаметром 20-40 мм;
  • болгарка;
  • зварювальний апарат.
    Порядок дій:
    Сконструюйте лезо відвалу з металу. Оптимальна довжина — 70 см, ширина 40 см. Якщо використовуєте трубу, болгаркою відріжте шматок потрібної довжини і розпиляйте її уздовж на дві частини.
Приклад виготовлення відвалу із газового балону

До задньої сторони леза приваріть металеву пластину 20х10 см. У ній просвердліть три отвори — одне для кріплення гвинта і два для стопора, що фіксує лезо під певним кутом.
Зі сталевої трубки виріжте держак. Довжину підберіть відповідно до власного зросту. До верхньої частини приваріть рукоятку — горизонтальний шматок трубки довжиною 30-40 см.
Уздовж нижньої частини держака приваріть дві фланцевих металевих пластини, попередньо просвердливши у них отвори для установки на колісну вісь.
Від трубки діаметром 30 мм відпиляйте шматок завдовжки 60 см. Одягніть на вісь держак і закріпіть посередині стопорними кільцями. По краях осі закріпіть колеса на відстані 50-55 см.
До нижнього кінця держака приваріть горизонтальну трубку для кріплення леза.
Закріпіть лезо на трубці за допомогою гвинта.
Готовий сніговий відвал пофарбуйте.
На нижній частині леза можна пустити транспортерну стрічку для кращого ковзання. Альтернативний варіант відвалу — чотириколісний.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *