SONY DSC

Немає вітру — берімося за весла

Франція відповідним законом оголосила екологічний та кліматичний надзвичайний стан; до 2022 року там закриють усі вугільні електростанції. Австралієць виграв на скачках 800 тисяч австралійських доларів через лічені хвилини після того, як його кинула дівчина. У США за допомогою горілки покращують екологію: хіміки з Брукліна розробили стартап, що перетворює вуглекислий газ на горілку. Крюківський вагонобудівельний завод випробовує новий поїзд для Kyiv Boryspil Express

А у нас триває передплата «Козельщинських вістей» на наступний рік. Скажу відразу, що такою складною вона досі ще не була. І все через те, що наш партнер-монополіст «Укрпошта» вкотре підняв тарифи на свої послуги, й цього разу — дійсно непомірно. Якщо людина хоче виписати газету на один місяць, то вона переплачує за це мало не вдвічі за рахунок підвищення розцінок за доставку та послуги пошти.
І місцеві поштарі в цьому не винні. Вони теж опинилися у становищі заручників політики свого вищого керівництва. Так само, як у заручниках такої ситуації перебуває й редакція. А у кінцевому результаті страждають читачі, які хочуть читати місцеву газету, але не мають можливості її передплатити через занадто високу сукупну ціну.
У наших містах основна маса газет розповсюджується у торговельних точках уроздріб. Така ж практика за кордоном. Там людина, яка живе навіть у маленькому селі, йдучи до магазину, починає свої покупки зі стандартного набору: хліб, молоко, газета. І далі — за списком, що кому треба. Це вже менталітет такий сформувався. Наші ж селяни звикли, щоб їм приносили газету прямо у двір. Аякже! Це неабияка можливість і з листоношею поспілкуватися, і почути останні новини, і поділитися наболілим, і дізнатися, як там сусіди поживають…
Стосовно спілкування за допомогою редакції та безпосередньо газети — ми хочемо запропонувати вам, шановні читачі, новий його варіант. Але про це ви дізнаєтеся незабаром. Що ж стосується розповсюдження «Козельщинських вістей», то є альтернативні варіанти їх доставки, про які ми готові подбати. Тільки для цього ми повинні знати, чи готові ви купувати районну газету уроздріб — у вашому магазині чи у розповсюджувачів. Що це буде для вас набагато дешевше — беззаперечно. Тож чекаємо ваших пропозицій і підтримки. Телефонуйте, заходьте до редакції. А в кого удома є інтернет — пишіть на електронну адресу або у соцмережах; крім того, для таких читачів є можливість передплатити електронну версію газети, свіжий номер якої ви отримуватимете вже в середу, причому за символічну ціну.
І завершити хочеться на оптимістично-жартівливій ноті, анекдотом на тему користі газети:
— Куме, як Ви думаєте, оголошення в газетах дають якийсь результат?
— Ще б пак! У понеділок ми дали в газету оголошення, що шукаємо сторожа, а у вівторок нас уже пограбували!

Сміємось — отже, не здаємось. Усім читачам — здорового оптимізму й почуття гумору. Пам’ятайте, що гуртом усе легше: не тільки батька бити, але й виживати у цьому непростому світі. Тож залишайтеся з нами попри всі негаразди — і до наступної зустрічі через тиждень.

Надія ЛИТВИН

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *