«Народний телефон» + «Запитайте у районки»: знайдемо рішення разом!

Уже другий рік у «Козельщинських вістях» працює рубрика «Народний телефон», яка надає вам можливість напряму звертатися до редакції телефоном чи писати у вайбер про проблеми, ставити запитання.

Рубрика користується популярністю. Ви телефонуєте, щоб «вилити душу», виговоритися на сторінках газети, порушити злободенне, болюче питання. Де було потрібно — ми надсилали запити до відповідних владних структур і друкували відповіді з перших вуст.
Однак нам здається, що самого «Народного телефону» замало. Комусь із вас не вистачає сміливості, у когось — просто немає можливості телефонувати. У результаті багато запитань лишаються без відповіді, а проблеми — нерозв’язаними. Тобто, нам не вистачає прямого діалогу.
Тому ми вирішили започаткувати проєкт «Запитайте у районки». У кожному старостинському окрузі (сільській раді), майже у кожному населеному пункті нашого району (де є якісь заклади загального користування, такі як магазини, поштові відділення тощо) ми встановимо картонні коробки для збору запитань і пропозицій від населення. Про місце встановлення скриньок повідомимо вам окремо.

Таким чином, ми спрямуємо всі можливі зусилля на те, щоб допомогти вам у розв’язанні певних проблем, знайти відповіді на запитання до місцевої влади або до фахівців різного профілю. Наша мета — стати своєрідним посередником, медійним майданчиком для спілкування місцевої громади та влади, сприяти підвищенню рівня прозорості та відповідальності місцевих органів самоврядування, забезпечити вашу поінформованість про стан розв’язання актуальних проблем.
Ми опрацьовуватимемо кожен запит і за ними готуватимемо матеріали та розміщуватимемо їх у рубриці «Запитайте у районки» або «Народний телефон» — залежно від способу вашого звернення. Жодне ваше звернення не залишимо поза увагою. Пишіть у будь-якій формі, запитуйте, як умієте; тільки підписуйтеся своїм прізвищем, бо анонімні листівки розглядатися не будуть. За необхідності можете вказати місце проживання, вік і свій телефон (якщо інформація потребує якихось уточнень).
Але, шановні читачі, окрім проблемних звернень, не забувайте і про своїх односельців. Підказуйте, хто у вашому селі є цікавим, хто талановитим, хто неординарним. Ми обов’язково завітаємо до них у гості, щоб написати про цих людей на сторінках «Козельщинських вістей».
Отож доки ми встановлюватимемо скриньки для збору інформації — готуйте свої запитання і пропозиції.
Знайдемо рішення разом!

Редакція

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *