79-річний чоловік загинув у пожежі

За минулий тиждень на території району сталося дві пожежі. В обох випадках причинами їх виникнення є людський фактор, повідомляє Козельщинський районний сектор ГУ ДСНС

22 листопада спалахнула допоміжна господарча будівля (літня кухня) у Новій Галещині. Вогнем знищено шиферну покрівлю на дерев’яній обрешітці будівлі на площі близько 12 м2.
Наступного дня згорів житловий будинок у Юрках. На жаль, тут не обійшлося без потерпілих — загинув господар, 1940 року народження. Будинок згорів ущент.

Рятувальники укотре звертаються до мешканців району: саме через порушення або недотримання правил пожежної безпеки під час використання та експлуатації побутових обігрівальних приладів та печей стаються такі фатальні випадки. Тож краще зайвий раз переконайтеся, що усі електроприлади вимкнені, коли виходите з дому. Не використовуйте несправних розеток. Не перевантажуйте електромережу. Не користуйтеся саморобними електрообігрівачами. Не паліть у ліжку. Зберігайте сірники та запальнички у недоступному для дітей місці. Не залишайте малолітніх дітей без нагляду. Будьте обережні при використанні відкритого вогню. Ці прості правила допоможуть вам зберегти не тільки майно, а й ваше життя та життя ваших близьких. Якщо ж виникла пожежа, негайно телефонуйте за номером 101.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *