Традиційно щорічно у третю неділю листопада за ініціативи працівників агропромислового комплексу України на законодавчому рівні, згідно з Указом Президента України від 7 жовтня 1993 року, в нашій країні громадськість святкує День працівників сільського господарства. Цьогоріч святкова дата припадала на 17 листопада.

Саме тоді у Козельщині у рамках свята відбувся шаховий турнір для дорослих та любителів цієї цікавої гри. Організував змагання місцевий осередок ГО ВФСТ «Колос» при спонсорській допомозі Андрія Риженка, голови фермерського господарства «Андріївське». Судив змагання Федір Саричев.
Учасниками змагання були як досвідчені шахісти, так і юні школярі Козельщинського ліцею. Хтось змагався за призи, хтось — просто грав заради задоволення від шахового поєдинку.
У підсумку перше місце здобув Василь Гладкий із Михайликів. Друге місце у Федора Саричева із Козельщини, а на третьому, теж козельщанин, Геннадій Хорєв.
А кращим серед юних спортсменів став Антон Заплоцинський, Микола Іванко — на другому місці, а Михайло Корецький — на третьому.
Призери інтелектуального поєдинку отримали нагороди від ГО ВФСТ «Колос» та призи від Андрія Риженка. Церемонію нагородження провів Володимир Березовський.
Щиро вдячний організаторам, спонсорам та учасникам шахового змагання за чудовий турнір.

Федір САРИЧЕВ

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *