«Народний телефон» + «Запитайте у районки»: знайдемо рішення разом

За минулий тиждень на наш «народний телефон» надійшло три звернення: до Козельщинського селищного голови стосовно покращення інфраструктури у селі Андрійках; до керівництва ТОВ «МАГ-ІНВЕСТ-2012» щодо питань оренди земельних паїв; а також побажання щодо покращення роботи магазину «Оптовичок» у Козельщині

З усіх порушених питань ми надіслали відповідним адресатам запити на інформацію. Тож чекайте відповіді у наступних номерах газети.
Як ми й обіцяли, у поміч «Народному телефону» стартував також проєкт «Запитайте у районки». Сьогодні скриньки для запитань, скарг і пропозицій уже встановлені у магазинах, поштових відділеннях та адмінприміщеннях у Лутовинівському, Пашківському, Пригарівському, Приліпському старостинських округах; у Говтвянській, Мальцівській, Василівській, Оленівській, Солоницькій, Пісківській сільських радах.
Незабаром такі скриньки з’являться і в усіх інших старостинських округах і сільських радах.
Отож не тримайте наболіле при собі, не бійтеся запитувати й пропонувати. Незалежно від того, висловлюватимете ви свої думки й ідеї на папері чи зателефонуєте нам, — ми вислухаємо кожного, постараємося допомогти усім. А детальний звіт про нашу роботу, усі запитання, скарги, пропозиції й відповіді на них ви обов’язково прочитаєте на шпальтах газети, навіть якщо адресат відмовиться коментувати поданий йому запит.
Крім того, ми будемо організовувати журналістські «десанти» у ті села, звідки надходитиме найбільше звернень, і залучатимемо до цих виїздів фахівців, представників органів місцевого самоврядування, територіальних органів влади — у залежності від того, яку тему ви найчастіше пропонуватимете у своїх зверненнях.
Тож залишайтеся з нами, передплативши газету на 2020 рік чи придбавши її уроздріб, і чекайте відповіді на свої запитання. Попереду ще багато цікавого!

Редакція

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *