«Народний телефон» + «Запитайте у районки»: знайдемо рішення разом

До редакції звернулася жителька с. Андрійків Марина Миколаївна Ротарь з проханням висвітлити в газеті «Козельщинські вісті» низку пропозицій і запитань, які, зокрема, стосуються планів роботи Козельщинської територіальної громади. Текст звернення наступний:
«Дуже шкода, що підвезення у Потоки на час, коли «Оптовичок» у Козельщині закриється на реконструкцію, буде лише з Козельщини і трансфер не охоплюватиме інші села. У нас в Андрійках свого магазину немає. До Козельщини я добираюся велосипедом, а от де мені там його покинути? В інших селах хоча би транспорт ходить, вони можуть автобусом до райцентру дістатися, а нам, виходить, не треба. Тут, мабуть, запитання більше до місцевої влади — могли б хоч раз-два на тиждень пустити автобус. Загалом, де села великі, — туди й уваги більше. Але ж не тільки ж Козельщина існує!
Тож у мене питання до керівництва Козельщинської об’єднаної територіальної громади: які плани на наступний рік є щодо покращення інфраструктури у селі Андрійках, окрім дитячого майданчика? Звісно, куточок для дітей — дуже необхідний, і за це вам окрема дяка. Але ж у нашому селі багато людей, яким уже за 50, і вони також уваги потребують.
Дорогу обіцяли посипати щебнем. Насипали його купою за зупинкою. Щебінь уже закінчують розкрадати, розбирати «господарі» по своїх садибах. Минуло вже друге літо, а віз і нині там. Коли ж застелять дорогу? Там, коли кинуться, уже нічим буде її висипати.»

Ось що відповів на звернення Марини Миколаївни Козельщинський селищний голова Олександр Троцький:
«На сьогодні завершено виготовлення проєктно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення від КТП-41 і КТП-42 у селі Андрійках. Незабаром на цих об’єктах будуть проведені монтажні роботи.
Щодо висипки доріг щебнем, то найдорожчою складовою в її улаштуванні є транспортні послуги з доставки гранпродукції. Тому прийнято рішення щодо придбання важкого самоскида для виконання вищезазначених робіт. Наразі триває процедура закупівлі відповідного автомобіля.
Дякуємо Марині Миколаївні за порушені питання. У разі наявності власних ініціатив і пропозицій щодо розвитку інфраструктури села Андрійок запрошуємо її до конструктивного діалогу».

Ще одне звернення, навіть швидше побажання чи пропозиція М.М.Ротарь стосувалося вже безпосередньо магазину «Оптовичок»:
«Зараз, коли «Оптовичок» у Козельщині реорганізується, хотіли б висловити побажання власникам магазину. Чи можливо встановити контрольні ваги або ваги для самостійного зважування? Навіть не скільки для контролю, а стільки для того, щоби можна було самим роздивитися вагу й ціну продукту. Адже людям зі слабким зором часто-густо не видно того, що написано на дрібних етикетках.
І ще одне. Є, приміром, полиця з розфасованими пакунками сирів, різними м’ясними нарізками, ковбасами тощо. Вартість на них не вказана, тільки вага. Ціни, звісно, внизу полиці є, але за кілограм чи 100 грамів. Тож не кожен розбереться, яка ціна до чого, бо асортимент надто великий. Тож скільки коштує той чи інший пакунок, багато хто дізнається тільки на касі. Чи не можна встановити у магазині сканер для самостійного визначення ціни? Такі екрани зі сканером я бачила у магазині «Аврора», що навпроти «Оптовичка» — дуже зручна річ, щоби на касі не було «сюрпризів» із нестачею грошей».

Редакція направила це звернення керівництву мережа магазинів «Маркетопт» іще до завершення реконструкції магазину в Козельщині. 19 грудня відбулося його відкриття і ми відразу ж помітили, що пропозиція з вагами врахована: у торговій залі встановили ваги самостійного обслуговування, які, за потреби, можуть слугувати і для контролю. Стосовно сканерів, то такі прилади у цій мережі не передбачені.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *