Джерело гарного настрою — навколо нас

Ми нiколи не замислюємося над тим, що нас оточує. А свiт, у якому ми живемо, дуже великий i рiзноманiтний. У ньому безліч речей, якi змiнюють наше життя на краще та надають йому нових барв, викликають незабутнi враження, емоцiї та нові вiдчуття. Навколо нас багато цiкавого i повчального. Вiд океанiчних глибин до зiрок на небi, яких, до речi, бiльше, нiж пiщинок на нашiй планетi. Нас оточують факти, на якi, зазвичай, нам немає коли звернути увагу

Ви знаєте, наприклад, що мурахи нiколи не сплять? Крiм того, у них немає легень. А бджола народжується дорослою i бiльше не росте. Кішка ж вiдкушує одному зi своїх кошенят вуса, таким чином позначаючи свого улюбленця. А ще вона може стрибати на висоту, яка в п’ять разів перевищує її зрiст! Жодна людина не зможе повторити такий рекорд, якщо йдеться про висоту, уп’ятеро більшу за її зріст!
Коли я дiзналася такі цікавинки про кiшок, то почала спостерiгати за тим, як наша кішка поводиться з кошенятами. Якось, коли її малеча пiдросла і почала гратися та бешкетувати, я помiтила, наскiльки високо кошенята можуть стрибати. Мене вразило, що вони могли у стрибку діставатися від підлоги до столу. Якi ж вони унiкальнi тваринки i скiльки радостi можуть подарувати!
Тож якщо хочете душевного спокою й умиротворення — бiльше згадуйте про природу і спостерігайте за її світом навколо нас.

Наталія КРАВЧЕНКО,
учениця 10-Б класу
Козельщинського ліцею,
вихованка гуртка «Юний журналіст»
Козельщинського Будинку
дитячої та юнацької творчості

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *