SONY DSC

Спорт-експрес

25 січня у спортзал Козельщинського ліцею з різних куточків Полтавщини — Світловодська, Кременчука, Кобеляк, Хоролу, Олександрії, Семенівки, Нових Санжар, Чечелева, Сухого Кобелячка на традиційний відкритий турнір з настільного тенісу серед ветеранів з’їхалися шанувальники малої ракетки помірятися силами, обмінятися досвідом та поспілкуватися.

Учасники були розділені на дві вікові групи — до 50 років та 50 і старші.
Чемпіоном у групі до 50 років став Сергій Кушніренко з Козельщини, срібло — у Юрія Прокопенка з Сухого Кобелячка, бронза — у Олександра Недбайла з Кременчука.
Четверте місце — у Володимира Невмиваки з Кременчука, п’яте — у нашого козельщанина Сергія Балабея, шосте — у Михайла Сукліча із Нових Санжар.

Сергій Кушніренко

У віковій категорії 50 років і старші пощастило трьом Сергіям — чемпіоном став Сергій Покидько із Кобеляк, срібло здобув Сергій Смерчинський із Нової Галещини, а бронзова нагорода дісталася Сергію Григор’єву із Хорола.
Четверте місце посів Олександр Маславець (1956 р.) із Кременчка, п’яте — Олександр Герасімов (1951 р.) теж з Кременчука, а шосте — Руслан Лещенко з Олександрії.

Сергій Балабей

Захоплюючим видався суперфінал, де зустрілися у напруженому поєдинку два переможці груп, два майстри малої ракетки, два Сергії — Кушніренко і Покидько. Переможцем 2020 року з рахунком 3:2 став Сергій Кушніренко. Переможців та призерів традиційно нагородили кубками, медалями та грамотами від місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос».

25 січня команда з Харченок здобула перемогу над більярдистами з Лутовинівки з рахунком 14:11.