Арм-спорт: двадцять медалей — наші

У кінці грудня Кубком Полтавської області закінчили сезон змагань рукоборці Полтавщини. Лише місяць на відновлення та підготовку — і нові відповідальні старти

1 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися два чемпіонати Полтавської області з армспорту: серед молоді 1999 року народження і молодших та серед чоловіків і жінок. Ці змагання є відбірковими для участі в Чемпіонатах України у складі збірних команд області. На рахунку Козельщинських рукоборців — 10 золотих, 11 срібних і 9 бронзових нагород.
Призерами серед молоді у своїх вагових категоріях у боротьбі на ліву руку стали: Анастасія Артюх, Денис Мордик і Віталій Марченко — перші місця; Данило Чурюпкін і Юрій Руденко — другі місця; Антон Селецький та Артем Іванко — треті місця. У боротьбі на праву руку упевнено перемогли Анастасія Артюх, Данило Чурюпкін, Юрій Руденко та Артем Іванко. Другими стали Антон Селецький і Владислав Марченко. Бронза — у Дениса Мордика.
Серед дорослих спортсменів у боротьбі на ліву руку нагороди вибороли Анастасія Артюх і Денис Мордик — перші місця; Данило Чурюпкін, Артем Іванко, Олександр Миленький і Юрій Руденко — другі місця; Віталій Марченко, Антон Селецький, Євгеній Срібний — треті місця. У боротьбі на праву руку найсильнішим виявився Данило Чурюпкін; срібло у Юрія Руденка, Антона Селецького та Євгенія Срібного; бронза — в Анастасії Артюх, Дениса Мордика й Артема Сьомика.
Місцевий осередок громадської організації «Колос» і колектив ДЮСШ вітає спортсменів з високими спортивними результатами. Не менш відповідальні старти ще попереду, чекаємо нових перемог на всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Пауерліфтинг: маємо кандидата в майстри спорту

Наказом Управління у справах сімї молоді та спорту Полтавської ОДА №21 від 20.01.2020 року присвоєно розряд «Кандидат в майстри спорту з пауерліфтингу» Богдану Старостенку. Місцевий осередок громадської організації «Колос», колектив ДЮСШ та шанувальники спорту вітають спортсмена з присвоєнням високого спортивного розряду.