SONY DSC

Більярд: час підбивати підсумки

Протягом грудня-січня у Лутовинівці тривали командні зустрічі любителів гри у більярд. Як мовиться, вдома і стіни допомагають, господарі здобували перемоги одна за одною. Але серед яскравих перемог траплялися й зовсім непотрібні поразки

Зліва направо: В.Матющенко, Ю.Світличний,
О.Сірецький

1 лютого у приміщенні Лутовинівського старостату відбулося нагородження команд-переможців. Перше місце здобули михайликівські спортсмени Олександр і Василь Пильгуки, Василь Сидоренко, Григорій Кривошей, Дмитро Ісайчук, Сергій Гапенко. Срібло — у лутовинчан Олексія Сірецького, Олександра Романченка, В’ячеслава Матющенка, Леоніда Томенка, Сергія Сушка, Олександра Жильченка, а бронза — у Миколи і Юрія Світличних, Юрія Брусника, Сергія Ковшаря, Руслана Василиженка та Андрія Бишенка із Харченок.
А потім більярдисти змагалися в особистому заліку. Напруженим і цікавим був чемпіонат. І кожна гра інтригувала, але, як відомо — перемогу святкує сильніший. Тож чемпіоном став Юрій Світличний, здолавши у фіналі Олексія Сірецького, у якого, відповідно, срібло. Бронзова нагорода у В’ячеслава Матющенка.
Команда-переможець була нагороджена кубком, медалями та грамотами, індивідуальні переможці також отримали медалі та грамоти.

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, голова ГО ВФСТ «Колос»
Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *