Україна отримала тести для виявлення хвороби

5 лютого в Україну надійшли тести для діагностики коронавірусу. Розроблені в Німеччині тест-системи дозволять проводити  лабораторну діагностику смертельного захворювання

У МОЗ наголосили, що діагностика коронавірусу  буде здійснюватися виключно у випадках, які відповідають епідеміологічному і клінічному визначенню хвороби згідно з рекомендаціями ВООЗ.Також в Кабміні повідомили, що планують отримати додаткові реагенти від ВООЗ, а також закупити їх за гроші держбюджету. За словами  генерального директора директорату громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Андрія Скіпальського, отриманих тестів вистачить для діагностики 25-30 випадків. Додаткові надходження від ВООЗ збільшать їхню кількість у 2-3 рази.
Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах коронавірусу в Китаї надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Раніше ВООЗ називала вірус китайською проблемою, але не світовою.
Станом на ранок вівторка, 11 лютого, по всьому світу виявлено 43 111 випадків інфікування китайським коронавірусом. Про це свідчать дані сервісу Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса. Згідно з повідомленням, жертвами небезпечної інфекції стали 1 018 осіб, майже всі летальні випадки зафіксовані на території континентального Китаю.
Як зазначається, серед 43 111 випадків інфікування найбільше хворих в Китаї, також 135 хворих виявлено на круїзному лайнері Diamond Princess, що стоїть біля берегів Японії. Окрім цього, значна кількість хворих зареєстрована у Сінгапурі (45), Гонконгу (42) та Таїланді (32).
Подолати небезпечну недугу вдалося 4 099 людям.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *