SONY DSC

Ліки за електронним рецептом — відтепер у Козельщині

Нарешті у районному центрі з’явився аптечний пункт, де можна придбати доступні ліки за електронним рецептом. Це результат спільної роботи районної ради, центральної районної лікарні й товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини»

— Наприкінці минулого року була ліквідована наша централізована аптека 123, — розповідає голова районної ради Юрій Марченко. — Тож ми звернулися до обласної ради стосовно передачі її приміщення у комунальну власність району. Підприємство «Полтавафарм», підрозділом якого була наша аптека, спочатку було не проти надання кабінету для їхнього аптечного пункту в Козельщині, збиралися взяти участь у конкурсі на його оренду. Але коли ми цей конкурс оголосили, «Полтавафарм» в останню мить відмовилася брати у ньому участь. До речі, головною умовою надання приміщення в оренду було забезпечення орендарем виконання у районі програми «Доступні ліки». Тобто ця аптека повинна мати відповідний договір з Національною службою здоров’я України і відпускати людям ліки за електронними рецептами. Тож конкурс на оренду оголосили повторно, і в ньому перемогло ТОВ «Ліки Полтавщини».
Що стосується колишньої будівлі аптеки 123, то обласна рада прийняла рішення про передачу нам її у комунальну власність. Як тільки ми візьмемо цю споруду на свій баланс, відразу ж виставимо на конкурс, оскільки є ті, хто хоче взяти її в оренду. Ми все ж таки хочемо, щоб там була ще одна аптека, а разом із нею — конкуренція у Козельщині. Усе це — лише на користь людям.
Мені вдалося поспілкуватися з директором ТОВ «Ліки Полтавщини» Юлією Куркіною та менеджером Валентиною Динник. Від них дізналася, що підприємство має серйозні плани щодо нашого регіону, тим паче, що у них на меті — розширення мережі аптечних закладів і тісна співпраця з місцевими медиками.

Зліва направо: голова районної ради Юрій Марченко,
директор ТОВ «Ліки Полтавщини» Юлія Куркіна,
менеджер Валентина Динник та головний лікар ЦРЛ Сергій Колесніков

— Доступними ліками забезпечуватимемо клієнтів обов’язково, — запевняє пані Юлія. — Це наше найголовніше завдання, для виконання якого ми взяли на роботу двох фахівців. Першу половину дня вони одночасно й без затримок відпускатимуть ліки на двох касах, одна з яких призначена тільки для відпуску ліків за електронними рецептами за урядовою програмою «Доступні ліки». У всіх наших аптечних закладах — а мережа підприємства нині налічує їх дев’ятнадцять, серед яких сім аптек, дванадцять аптечних пунктів, — ціни на ліки доступні й демократичні. Для постійних клієнтів діє бонусна програма знижок. Таку цінову політику, сподіваюся, будемо тримати й надалі. Якщо ж необхідний препарат в аптеці відсутній, не біда: можете скористатися нашою послугою «ліки на замовлення». Будь-який препарат можна замовити безпосередньо в мережі аптек «Ліки Полтавщини», а також за телефоном (050) 304 55 53. Доставимо необхідні ліки за короткий термін до аптечного закладу.
Пані директорка також вважає доцільною ідеєю укладення угод із фельдшерами на реалізацію ліків у селах:
— Думаю, це ми теж будемо запроваджувати. І почати варто з тих населених пунктів, де працюють амбулаторії.
У свою чергу, центральна районна лікарня взяла на себе зобов’язання за потреби підвозити працівницю аптеки на її робоче місце у нічний час — у разі екстремальних ситуацій.
Протягом тижня, що минув, чимало пацієнтів уже скористалося послугами аптечного пункту ТОВ «Ліки Полтавщини», розташованого на першому поверсі нового корпусу центральної районної лікарні, й напевно лишилися задоволеними як цінами й асортиментом, так і якістю обслуговування.

Надія ЛИТВИН
Фото автора

Для довідки. Товариство з обмеженою відповідальністю
«Ліки Полтавщини» було засноване у березні 2001 року. Засновники — ПАТ «Лубнифарм» і Полтавська міська рада. Підприємство є дистриб’ютором місцевого виробника ліків ПАТ «Лубнифарм». Також в аптечній мережі «Ліки Полтавщини» є виробнича аптека № 270, в якій можна замовити лікарські, гомеопатичні та косметичні засоби аптечного виготовлення за індивідуальним прописом за рецептом лікаря.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *