Загубив посвідчення водія? Замов нове онлайн

Відновлення й обмін посвідчення водія — одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС: щороку за нею звертається більше 500000 українців. Так само як і замовлення індивідуальних номерних знаків чи перевірка авто за VIN-кодом, цей сервіс відтепер доступний онлайн у електронному кабінеті водія. 
За допомогою онлайн-сервісу громадянин може замовити:
• обмін посвідчення водія у разі зміни персональних даних;
• отримання посвідчення водія замість втраченого, викраденого або пошкодженого;
• заміну посвідчення водія, виданого особі вперше, після закінчення строку його дії (за умови вчинення особою протягом двох років з дня видачі посвідчення водія не більше 2 адміністративних порушень правил дорожнього руху).
Алгоритм отримання послуги:
• після авторизації в електронному кабінеті водія особа подає заяву в електронній формі;
• до заяви громадянин додає електронні копії документів, що підтверджують зміну персональних даних (за потреби), довідки з поліції (за потреби) і чинної медичної довідки форми 083/о;
• заява підписується кваліфікованим електронним підписом (КЕП) особи.
Громадянин отримує відповідне сповіщення у випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами. Відмова у наданні послуги можлива з низки причин, що передбачені постановою КМУ від 15.11.2019 № 946, що вносить зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Отримати посвідчення водія громадянин зможе у територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в його електронній заяві.
Звертаємо вашу увагу на те, що послуга є платною.
Стежте за нововведеннями реформи на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся на офіційну сторінку в Facebook або за телефоном (044) 290-19-88.

Вікторія ТРОЩАК,
головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Полтавській області

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *