SONY DSC

Відбулася спартакіада серед організацій

21 лютого у приміщенні Козельщинського ліцею відбулася спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій району. Вітальні слова з цієї нагоди адресували учасникам зібрання голова районної ради Юрій Марченко та голова селищної ради Олександр Троцький.

У спартакіаді взяли участь сім команд — «Відродження», «Добробут», «Енергетик», «Профспілки освіта», «Освіта Козельщинської ОТГ», «Козельщинська ОТГ», «Редакція газети «Козельщинські вісті», «Адміністрація».

У загальному заліку спартакіади призову трійку склали команди — «Профспілки освіта», «Освіта Козельщинської ОТГ» і «Відродження».
У настільному тенісі найкраще виступили Сергій Смерчинський («Профспілки освіта»), Михайло Касай («Освіта Козельщинської ОТГ») та Микола Операйло («Редакція «Козельщинські вісті»).

У грі в шашки не було рівних Валерію Ратушняку з команди «Відродження», Олексію Сибірному з «Добробуту» та Олександру Волгаю з команди «Профспілки освіта».

Найсильнішими у жимі штанги лежачи виявилися Богдан Старостенко («Відродження»), Сергій Федірець («Профспілки освіта») та Юрій Марченко («Адміністрація»).
Дартс визначив найвлучніших метальників дротиків: Сергія Смерчинського («Профспілки освіта»), Сергія Невідомого («Освіта Козельщинської ОТГ») та Романа Колінька («Добробут»).

У традиційному перетягуванні канату не було рівних учасникам команди «Енергетик», на другому місці — команда «Добробут», «Освіта Козельщинської ОТГ» — на третьому.


У волейбол добре зіграли команди і зайняли призові місця «Профспілки освіта», «Освіта Козельщинської ОТГ» та команда «Добробут».
У підсумку команди-переможці були нагороджені кубками, а учасники-призери — грамотами та медалями.

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ,
голова ГО ВФСТ «Колос»

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *