Зимостійкість і морозостійкість садових рослин: яка різниця між цими двома поняттями

З досвіду ми знаємо, що можуть підмерзнути і досить морозостійкі сорти у не дуже холодні зими. А все тому, що садівники плутають два різні поняття: зимостійкість і морозостійкість, інформує Ukr.Media

Краще зимостійкий, аніж морозостійкий

Зимостійкість — це комплексна стійкість до всіх несприятливих факторів у зимовий період, таких як різкі перепади температур, тривалі відлиги, сонячні опіки, зимове висушення, пізні заморозки, випрівання, вимокання і т. д. Тобто це дуже важлива характеристика будь-якого сорту, котра, як правило, в описі не вказується. Адже на її перевірку потрібні багаторічні спостереження.
Про її стан у новинок просто неможливо дізнатися. Про зимостійкість старіших сортів можуть розповісти досвідчені садівники та фахівці.

Математичні підрахунки

У характеристиці сорту частіше вказують морозостійкість, навіть якщо написано «зимостійкість». Це критична температура, яку можуть витримати бруньки даного сорту. При цьому виходять з ідеальних умов. Тобто без перепадів і відлиг, які можуть знизити загартування дерев. Зазвичай її проводять у барокамерах, піддаючи випробуваний матеріал до критично низьких температур.
Але зараз морозостійкість ставлять за допомогою нехитрих математичних обчислень… Наприклад, схрестили сорт морозостійкості -20 С з сортом, який витримує -30 С. Критичні температури склали та поділили на два, присвоївши потомству морозо-стійкість -25 С.
Зрозуміло, ця цифра дуже умовна і може бути в одних саджанців близькою до цього, а в інших — і зовсім далекою. У результаті такі «морозостійкі» сорти підмерзають у м’які зими.

Шкала морозостійкості

Хочете без ризику вирощувати фрукти — треба садити яблуні, адже це одні з найбільш морозостійких плодових культур.
Простіше кажучи, шкала зимостійкості побудована за зменшенням так: яблуня — вишня — слива — груша — черешня — абрикос — персик — мигдаль. Це в середньому. Розбіжність по сортах величезна.
Яблука витримують до -35…-40 С (південні -20…-25 С). Вишня витримає -35… 40 С, слива -30…35 С, груша і черешня -25…30 С.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *