«Бабусин» спосіб пророщування насіння

Хочемо поділитися з вами кількома корисними порадами із пророщування насіння, які у минулому використовували ще наші бабусі. Способи ці досить прості, а їх ефективність перевірена вже не раз на практиці

Насіння — це майбутній урожай. Воно — як дитина в тілі мами. Потрібно до нього ставитися дбайливо. На насінні накопичуються різноманітні мікроорганізми, які при проростанні можуть активізуватися і згубити майбутню рослину.
Тому один зі способів знезаразити насіння — прогрівання. Насіння капусти, огірка, томату, перцю буде вам вдячне, якщо ви влаштуєте йомуSPA у вигляді короткочасного вологого прогрівання: 20 хвилин при t +45-50 С, підливаючи гарячу воду по стінках ємності, у якій плаває насіння.
Цибулю-сіянку бажано прогрівати 8-12 годин десь на батареї, щоб температура не опускалася нижче +40 С. Це значно підвищить шанс того, що несправжня борошниста роса омине його. Після 8-12 годин прогрівання сіянку треба занурити у холодну воду і висушити.
Прогрівання насіння огірка, якщо воно свіжозібране, потрібно збільшити. Ідеально було б покласти мішечок із сухим насінням на батарею і просушити протягом місяця. Тривале прогрівання збільшить майбутній урожай у рази.
Раніше наші бабусі носили мішечок із насінням, підвішеним на шиї. Так насіння протягом місяця отримувало природне тепло.
Найкраще сіяти дворічне насіння. Петрушку, моркву і буряк можна протримати у вологій марлі не менше двох діб, стежачи за тим, щоб вода не закисала. Гарбуз і кабачок витримують добу у міцному розчині зеленого чаю. Їм це дуже подобається.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *