Медицина сьогодні, як ніколи, потребує нашої підтримки й турботи

Фермер Сергій Сушко нещодавно передав Козельщинській центральній районній лікарні партію засобів індивідуального захисту для медиків

— Поки що це захисні комбінезони, набори рукавичок, масок, окулярів, — говорить Сергій Федорович. — Ще хочемо замовити багаторазові костюми, знайшли фірму, яка перепрофілювалася на пошиття захисних костюмів і реалізує їх практично по собівартості. Маємо на меті закупити сотню таких костюмів, але їх нереально пошити відразу, бо дуже багато замовлень. Та хоча би п’ятдесят постараємося спочатку закупити для місцевих медиків та працівників екстреної допомоги.
Але це крапля у морі до тих потреб, які зараз відчуває наша медична галузь. Тому звертаюся за підтримкою до своїх колег-фермерів і підприємців, до всіх небайдужих людей. Наші медики сьогодні, як ніколи, – на передньому краї боротьби з коронавірусом, тому вони потребують особливої уваги і турботи з нашого боку Тож підтримайте мою ініціативу, допоможіть убезпечити медиків від контакту з вірусом закупівлею відповідних засобів захисту: рукавичок, одноразових і багаторазових комбінезонів, захисних окулярів тощо. Сьогодні всім нам варто усвідомити, що захищаючи медиків, ми захистимо самих себе.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *