Хитрощі, що можуть стати у нагоді

Чистимо пральну машинку
Є дуже простий спосіб, який залагодить цю проблему в найкоротший термін. Замість того, щоб витрачати купу часу на очищення й обробку, просто візьміть «таблетку» для посудомийної машинки. Усе, що потрібно зробити, це покласти її у лоток пральної машинки. Установіть режим на 40 градусів — і вмикайте. Коли прання закінчиться, ваша машинка буде ідеально чистою. Рекомендується використовувати цей засібприблизно раз на три місяці.
Як закріпити гвинтик на окулярах
Швидко закріпити гвинтик можна прозорим лаком для нігтів. Це тимчасово вас виручить.
Спосіб швидко прибрати масну пляму
Використовуйте засіб для миття посуду. Досить нанести невелику кількість і потерти. Є ще способи: присипати дрібною сіллю або нанести невелику кількість крейди і залишити на годину, після чого просто здути.
Що допоможе впоратися із блискавкою, що «заїла»
Ватна паличка і вазелін допоможуть вам швидше владнати цю проблему. Нанесіть трохи вазеліну прямо в отвір бігунка і по ходу блискавки.
Спосіб позбутися плям поту на одязі
Стерти непривабливі плями під пахвами можна лимонним соком або харчовою содою. Потріть плями сумішшю лимонного соку і води. Для стійких плям використовуйте суміш соди і води, яку потрібно залишити на кілька хвилин, а потім обполоснути і почати прання. Ще з успіхом можна використовувати аспірин і перекис водню.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *