SONY DSC

СПОРТ ЕКСПРЕС

У суботу 20 червня відбулися ігри ІІ туру чемпіонату та першості МО ГО ВФСТ «Колос» у Кобеляцькому районі з футболу сезону 2020 року. У змаганнях узяли участь три наші команди.
Зафіксовано такі результати:
І ліга: «Сокіл» — «Шенгури» — 5:0; «Спарта» — «Прапор» — 1:2; «Котовське» — «Маяк» — 7:0; «Дрижина» — «Локомотив» — 0:5; «Астарта» — «Іванівка» — 3:2; «Урожай» — «Водник» — Пер.
ІІ ліга: «Спартак» — «Оріль» — 3:1; «Колос» — «Стріла» — 4:2; «Озера» — «Червоні Квіти» — 3:2; «Дашківка» — «Придніпрянське» — 0:20.

Турнірна таблиця чемпіонату та першості МО ГО ВФСТ «Колос» з футболу сезону 2020 року (станом на 22.06.2020)

            І ліга                        станом на 22.06.2020

Назва  команди І ВН П М РМ О
1. «Локомотив» (Бутенки) 2 2 0 0 7:0 +7 6
2. «Прапор» (Підгора) 2 2 0 0 6:4  +2 6
3. «Спарта» (Лутовинівка) 2 1 0 1 10:2 +8 3
4. «Котовське» (В.Балка) 2 1 0 1 10:4 +6 3
5. «Урожай» (Мідянівка) 1 1 0 0 5:2 +3 3
6. «Іванівка» (Іванівка) 2 1 0 1 5:3 +2 3
7. «Сокіл» (Білики) 2 1 0 1 5:3 +2 3
8. «Водник» (Вільховатка) 1 1 0 0 2:1 +1 3
9. «Астарта» (Козельщина) 2 1 0 1 3:3 0 3
10. «Дрижина» (Др. Гребля) 2 0 0 2 1:7 – 6 0
11. «Маяк» (Орлик) 2 0 0 2 2:12 – 10 0
12. «Шенгури» (Шенгури) 2 0 0 2 0:14  -14 0

ІІ  ліга

Назва  команди І В Н П М РМ О
1. «Придніпрянське» 1 1 0 0 20:0 +20 3
2. «Червоні Квіти» (Черв. Квіти) 2 1 0 1 12:8  +4 3
3. «Спартак» (Рибалки) 1 1 0 0 3:1 +2 3
4. «Озера» (Озера) 2 1 0 1 4:4 0 3
5. «Колос» (Павлівка) 2 1 0 1 4:4 0 3
6. «Оріль» (Канави) 2 1 0 1 3:3 0 3
7. «Стріла» (Сухинівка) 2 1 0 1 4:5 -1 3
8. «Дашківка» (Дашківка) 2 0 0 2 5:30  -25 0

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату МО ГО ВФСТ «Колос» з футболу серед команд колективів фізкультури сільських громад району сезону 2020 р.
І ліга (І коло) Початок матчів — о 18:00

1 ТУР 13.06.2020 р. (субота)

  1. «Іванівка» — «Сокіл» 3:0
  2. «Спарта» — «Шенгури» 9:0
  3. «Прапор» — «Котовське» 4:3
  4. «Маяк» — «Урожай» 2:5
  5. «Водник» — «Дрижина» 2:1
  6. «Локомотив» — «Астарта» 2:0

2 ТУР 20.06.2020р. (субота)

  1. «Сокіл» — «Шенгури» 5:0
  2. «Спарта» — «Прапор» 1:2
  3. «Котовське» — «Маяк» 7:0
  4. «Урожай» — «Водник» Пер.
  5. «Дрижина» — «Локомотив» 0:5
  6. «Астарта» — «Іванівка» 3:2

3 ТУР 27.06.2020 р. (субота)

  1. «Шенгури» — «Іванівка»
  2. «Прапор» — «Сокіл»
  3. «Маяк» — «Спарта»
  4. «Водник» — «Котовське»
  5. «Локомотив» — «Урожай»
  6. «Дрижина» — «Астарта»

4 ТУР 04.07.2020 р. (субота)

  1. «Іванівка» — «Прапор»
  2. «Сокіл» — «Маяк»
  3. «Спарта» — «Водник»
  4. «Котовське» — «Локомотив»
  5. «Урожай» — «Дрижина»
  6. «Астарта» — «Шенгури»

5 ТУР 11.07.2020 р. (субота)

  1. «Прапор» — «Шенгури»
  2. «Маяк» — «Іванівка»
  3. «Водник» — «Сокіл»
  4. «Локомотив» — «Спарта»
  5. «Дрижина» — «Котовське»
  6. «Урожай» — «Астарта»

6 ТУР 18.07.2020 р. (субота)

  1. «Шенгури» — «Маяк»
  2. «Іванівка» — «Водник»
  3. «Сокіл» — «Локомотив»
  4. «Спарта» — «Дрижина»
  5. «Котовське» — «Урожай»
  6. «Астарта» — «Прапор»

7 ТУР 25.07.2020 р. (субота)

  1. «Маяк» — «Прапор»
  2. «Водник» — «Шенгури»
  3. «Локомотив» — «Іванівка»
  4. «Дрижина» — «Сокіл»
  5. «Урожай» — «Спарта»
  6. «Котовське» — «Астарта»

8 ТУР 01.08.2020 р. (субота)

  1. «Прапор» — «Водник»
  2. «Шенгури» — «Локомотив»
  3. «Іванівка» — «Дрижина»
  4. «Сокіл» — «Урожай»
  5. «Спарта» — «Котовське»
  6. «Астарта» — «Маяк»

9 ТУР 08.08.2020 р. (субота)

  1. «Водник» — «Маяк»
  2. «Локомотив» — «Прапор»
  3. «Дрижина» — «Шенгури»
  4. «Урожай» — «Іванівка»
  5. «Котовське» — «Сокіл»
  6. «Спарта» — «Астарта»

10 ТУР 15.08.2020 р. (субота)

  1. «Маяк» — «Локомотив»
  2. «Прапор» — «Дрижина»
  3. «Шенгури» — «Урожай»
  4. «Іванівка» — «Котовське»
  5. «Сокіл» — «Спарта»
  6. «Астарта» — «Водник»

11 ТУР 22.08.2020 р. (субота)

  1. «Локомотив» — «Водник»
  2. «Дрижина» — «Маяк»
  3. «Урожай» — «Прапор»
  4. «Котовське» — «Шенгури»
  5. «Спарта» — «Іванівка»
  6. «Сокіл» — «Астарта»

Андрій РИЖЕНКО

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *