Хто має очі, той побачить і зрозуміє. Хто має вуха, той почує

Днями, дякуючи зусиллям видавництв «Рута» та «Української літературної газети», вийшла друком знакова народна епопея «Безкровна війна» Олеся Волі про голод-винищення українців у 1932-1933 роках. За редакцією і коштом автора. Книга видана у двох томах, обсягом понад дві тисячі сторінок. Використані світлини з державних архівів Кінофотодокументів, Українського національного інформаційного агенства «Укрінформ» та Служби безпеки України

Народна епопея «Безкровна війна» — праця не лише унікальна за своїм непроминальним значенням і суттю, а й, переконані, з плином часу набиратиме ще більшої ваги й цінності. В епопеї немає жодного слова вимислу, і кожна сповідь очевидців про людомор, кожна смерть — неповторні, як неповторні лінії життя на руці, як благання до Бога, як останні зойки вмираючих у муках; названі поіменно жертви і їх кати, збережені назви тюрем, катівень, міст, сіл, хуторів, кутків, вулиць, річок і яруг; складені покажчики імен свідків голодомору та географічних назв.
Поки існує й існуватиме на землі держава Україна, доти виникатиме потреба у читанні й перечитуванні вражаючого правдивістю та документальною достовірністю унікального епосу, почутого з народних вуст.
Хто має очі, той побачить і зрозуміє. Хто має вуха, той почує.

З питань придбання народної епопеї звертатися
за тел.: 067-98-65-877; 098-44-35-335.
E-mail: oles_volya@ukr.net.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *