Наші сільмаги — дисципліновані

Працівники Козельщинського управління Держпродспоживслужби та місцевого відділу поліції разом із нашим журналістом відвідали низку магазинів у Хорішках і Приліпці, щоби перевірити дотримання карантинних вимог

Зазначимо, що місцеві жителі, незважаючи на те, що сільські магазини зазвичай не збирають у своїх торгових залах багато людей, — дисципліновані: без масок до магазину не заходять і терпляче чекають своєї черги надворі, дотримуючись соціальної дистанції.
— А якщо хтось прийшов без маски? — запитуємо у всіх продавців.
Відповіді почули різні. У Приліпці продавчиня винесе вам товар надвір. В одному з хорішківських магазинів маски можна придбати прямо на вході. Тобто у цьому плані порушень немає. Санітарну обробку приміщень здійснюють, як і належить, — кілька разів на день.
Основне, типове для всіх порушення — відсутні журнали, де фіксуються час санітарної обробки залу та не проводиться температурний скринінг працівників (як і документування вимірів температури тіла у спеціальному журналі). Тож власникам перевірених об’єктів торгівлі рекомендували усунути ці недоліки. А рейди проводитимуться й надалі, тож, шановні торговельники, врахуйте зауваження, передусім, для вашої ж безпеки — у магазині не місце ніяким вірусам!

Надія Литвин
Фото автора

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *