Чи можлива справжня дружба між жінками? Мешканки району поділилися власним досвідом

Багато хто запевняє, що жіночої дружби не існує, інші ж заперечують це, наводячи як приклад свої стосунки з подругами. Навколо цього поняття побутує чимало жартів та анекдотів, але однозначної відповіді на запитання «Чи можлива справжня дружба між жінками?» немає. Ми вирішили поцікавитися у мешканок району про їхнє ставлення до таких товариських стосунків, і ось що вони відповіли.

Юлія Колісніченко:
— Дружба є дружба — без жодних гендерних ознак. Міфи про неможливість дружби жіночої, між чоловіком та жінкою, дружбу, що минає з роками, вигадали люди, які принципово не уміють дружити.

Леся Терещенко:
— До певного часу не вірила. Доки на життєвій дорозі не зустріла справжніх і вірних людей. Досвід приходить з роками. Дівчата, дякую вам, що ви у мене є!

Галина Іващенко:
— Я вдячна своїм подругам, бо наша дружба виміряна не одним десятиліттям!

Тетяна Кузьменко:
— Звісно існує! Як у пісні співається: «Пусть говорят,что дружбы женской не бывает! Пускай болтают! Пускай болтают!» Але, на жаль, у наш час це велика розкіш! Бажаю всім мати гарних подруг — щирих та добрих.

Валентина Кострікова:
— Я вважала, що моя подруга найкраща та найсуперовіша, але вона мене не підтримала у скрутну хвилину, і це дуже сумно. Це зайвий раз свідчить про те, що жіночої дружби не буває, а так, мішура… Дуже шкода.

Ірина Баришева:
— Усе залежить від людини: якщо людина хороша, то й подруга з неї буде хороша. А люди хороші, звісно, є, відповідно, і подруги! Мені зустріти таких пощастило!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *