Одні знаки Зодіаку шукають вигоду, інші — суперництво

Астрологи розповіли, на чому будується дружба між представниками різних знаків Зодіаку

Справжня міцна дружба, без домішок
Цей тип дружби між знаками Зодіаку заснований на взаємній довірі, любові і розумінні. У такій дружбі немає користі і заздрості. Друзі щиро ставляться один до одного. По-справжньому дружити вдається таким парам:

Козеріг – Риби
Діва – Тілець
Скорпіон – Риби
Терези – Водолій
Терези – Стрілець

Дружба з вигодою
Вона заснована на взаємній вигоді між знаками Зодіаку. Наприклад, ви дружите з людиною, тому що вона допомагає вам у роботі, а вона дружить з вами бо ви завжди готові вислухати її скарги на життя і допомогти порадою. Таке спілкування може швидко обірватися, як тільки та чи інша сторона перестає давати іншому те, що йому необхідно. Дружити на взаємовигідних умовах можуть такі представники гороскопу:


Риби – Лев
Близнюки – Водолій
Діва – Овен
Стрілець – Рак
Скорпіон – Діва
Тілець – Близнюки
Близнюки – Козеріг

Дружба і суперництво
Цей вид дружби заснований на постійному суперництві між знаками Зодіаку. Такі стосунки можуть тривати роками, поки хтось не вирішить зупинитися у своєму розвитку. Спілкування-суперництво за гороскопом має міцну основу і неоднозначний зміст. З одного боку, така дружба спонукає до постійного зростання і розвитку. З іншого — часто породжує роздратування, витягує сили та енергію — адже вам завжди потрібно встигати за другом і намагатися обігнати його. Такий тип дружби характерний для:

Лев – Скорпіон
Лев – Рак
Скорпіон – Стрілець
Тілець – Водолій
Терези – Тілець
Терези – Риби
Козеріг – Лев
Близнюки – Риби
Риби – Діва

Джерело: ukr.media

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *