Разом фарбуємо дитячі майданчики, тарифи ростуть, карантин триває

Усіх бажаючих у суботу, 1 серпня, о 10:00 Козельщинська громада запрошує підтримати сушківський флешмоб та пофарбувати гойдалки і каруселі на майданчику у центральному парку.
«Нещодавно небайдужі жителі Сушок зібралися разом та й перефарбували споруди дитячого майданчика. Зробили це, аби їхнім дітлахам було комфортно та яскраво. Тож пропонуємо і вам, козельщани, підхопити ініціативу. Фарба і щітки — наші, робочі руки та гарний настрій – ваші. Зробимо прогулянки наших дітей яскравішими!» — повідомляється на сайті громади.

Ціни на електроенергію зростуть з 1 серпня. Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 серпня 2020 року збільшить тариф НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії на 54,6% — з 155,4 грн / МВт-год до 240,23 грн / МВт -год (без ПДВ).
Відповідне рішення ухвалили, щоб компанія могла отримати гроші на погашення заборгованості перед виробниками «зеленої енергетики», повідомила пресслужба НКРЕКП.
Зазначається, що спочатку хотіли підвищити тариф у 2,1 разу — до 327,97 грн/ Ват-годину, а початковою пропозицією було довести його до 604,51 грн/Ват-годину.
Зазначається, що можливість знизити тариф з’явилася завдяки планам НЕК взяти кредитні кошти міжнародних фінансових організацій, що дозволить запобігти моментальному навантаженню на споживачів і паралельно розрахуватися з боргами відповідно до підписаного між урядом України та «зеленими» меморандумом.

У серпні 2020 року «Нафтогаз» підвищить ціну на природний газ, який відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 0,2% (на 8,4 грн) порівняно з ціною поточного місяця — до 3,578 тис. грн за тисячу кубометрів (з ПДВ).
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані компанії.
Зазначається, що така ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис кубометрів у місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100%-них «дочок» НАК.
Для інших покупців ціна у серпні збільшиться на 0,4% (на 18 грн) — до 4,168 грн за 1 тис кубометрів (з ПДВ).

Кабінет міністрів України підтримав постанову про продовження адаптивного карантину до кінця літа – до 31 серпня. Про це повідомила «Українська правда».
Рішення на засіданні уряду 22 липня ухвалили одностайно. Нова постанова діятиме з 1 серпня до 31 серпня. Залежно від епідемічної ситуації будуть встановлювати «зелені», «жовті», «помаранчеві» та «червоні» рівні небезпеки. Рівень установлюватиметься автоматичною системою і затверджуватиметься комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

У серпні 2020 року в Україні жителі відпочиватимуть одинадцять днів. Робочих буде двадцять. Десять вихідних припадатимуть традиційно на суботу та неділю, також буде один додатковий із нагоди Дня Незалежності України.
Державні свята у серпні:
2, Нд — День Повітряних Сил Збройних Сил України;
8, Сб — День військ зв’язку;
9, Нд — День працівників ветеринарної медицини;
9, Нд — День будівельника;
15, Сб — День археолога;
19, Ср — День пасічника;
23, Нд — День шахтаря;
24, Пн — День Незалежності України.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *