А в Дяченках тепер є своя «Сільська світлиця»!

Місцеві мешканці самотужки створили власний заклад культури,
такий собі мікроклуб, і назвали його «Сільська світлиця»

— Колись у Дяченках був справжній сільський клуб, який у роки так званої перебудови безповоротно втратили, не зуміли зберегти, — розповідає начальник відділу культури і туризму виконкому Козельщинської селищної ради Тетяна Власенко. — Та співати дяченківцям дуже хочеться. Тож буквально за три дні побілили, пофарбували хатину, яка лишилася без господаря. Запросили на відкриття гостей, і до цієї світлиці зійшлися-з’їхалися не тільки Дяченки, а й сусідні Мануйлівка, Піски, навіть Семенівка та Манжелія, — бо всі скучили за піснею, за спілкуванням.
Але таких світлиць потребують жителі Омельничого, Лутовинівки та інших населених пунктів, де нині немає клубів, але є багато самодіяльних артистів і вдячних глядачів. І ми докладемо всіх зусиль, щоб у нашій Козельщинській громаді було якомога більше різноманітних закладів культури,
— зазначила пані Тетяна.
Добре, коли ініціативу, що йде «знизу», підтримують «угорі», в органах місцевого самоврядування. Тож є надія, що традиції подібної співпраці розвиватимуться у кожному селі нашої громади.

Наш кор.
Фото з соцмереж

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *