Спортекспрес

22 серпня в адмінприміщенні козельщинського стадіону ім. Дмитра Піщаного відбулися змагання з шахів та шашок з нагоди святкування Дня Незалежності України.
Призерами змагань із шахів стали: перше місце — Федір Саричев, друге місце — Антон Заплоцінський, третє місце — Геннадій Хорєв. У грі з шахів першість зайняв Анатолій Остапченко, на другому місці — Микола Сидоренко, на третьому — Юрій Гармаш.

29 серпня у Решетилівці відбулися зональні змагання обласної спартакіади «Краща спортивна громада Полтавщини 2020».
Козельщинський край представляли збірні команди Козельщинської і Новогалещинської громад.
Фінал обласної спартакіади відбудеться 5 вересня у с.Піщаному Кременчуцького району. Право представляти свої громади у фінальній частині спартакіади здобули і Козельщинська (міні- футол, шашки, настільний теніс, гирьовий спорт), і Новогалещинська ОТГ (настільний теніс, гирьовий спорт).