Козельщину чекає фантастичне відкриття сучасного Smart простору

19 вересня Благодійний фонд Миколи Сушка Smart Foundation урочисто відкриває Smart простір в оновленому приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. У програмі заходу разом із офіційним форматом перерізання стрічки запланована низка заходів та активностей, які стануть унікальними для всього регіону

У 2019 році Благодійна організація взяла в оренду приміщення бібліотеки на 20 років та наприкінці року розпочала сучасний ремонт з інноваційним підходом до дизайну та функціонального призначення будівлі. Ремонтні видозміни упроваджувалися протягом дев’яти місяців.

19 вересня об 11:00
відбудеться урочисте відкриття оновленого простору

У програмі заходу гостей чекатимуть видовищні заходи. На території оновленого простору проходитимуть екскурсії, тематичні лекції та відбудеться Форум для управлінців, присвячений темі полісної революції та збере сучасних бізнесменів, які поділяться напрацюваннями та кейсами для розвитку та розбудови регіонів України.
Також для відвідувачів заходу працюватимуть культурно-освітні локації поблизу бібліотеки, де проходитимуть захопливі тематичні квести, які спеціально окремо розробляються для проходження просто неба.
Гостей фестивалю запрошують також на партнерську локацію від друзів фундації — компанії Дронаріум, яка розповість про сучасні дрон-технології та дасть можливість відчути себе пілотом швидкісного повітряного боліду.
Увечері поблизу бібліотеки на гостей чекатиме унікальна мистецько-просвітницька акція, в якій об’єднається хіп-хоп музика із пластикою Театру Тіней, енергією вогняного шоу та магією 3D-MAPPINGу на стінах оновленої бібліотеки.

Подія проводитиметься у відповідності із безпековими протоколами для протидії розповсюдження COVID19 і супроводжуватиметься заходами для дотримання дистанції гостями, використанням дезінфекторів, масок та рукавичок, дотримання рекомендацій щодо кількості людей на квадратні метри приміщень.

Відкриття Smart простору дає нові можливості для громади Козельщини не тільки через нове обладнання та конструктивні зміни, що дійсно заслуговують на окрему увагу як поціновувачів влучних дизайнерських рішень, так і шанувальників зручностей та комфорту. Головним надбанням буде змінена логіка функціоналу приміщення. Новий підхід дозволить громаді Козельщини організовувати сучасні заходи, розробляти мультимедійні продукти, реалізовувати мистецькі, освітні і культурні проєкти нового масштабу та якості. Основою нового підходу буде створення можливостей для тих, хто має запит на зміни, та передумов виникнення такого запиту для тих, хто ще не вирішив, у який спосіб він може реалізувати себе у громаді.
Після відкриття у приміщенні функціонуватимуть десятки програм та проєктів, які об’єднаються в одному smart просторі, і працюватимуть на трансформацію Козельщини у місце для гідного життя гідних людей.

Благодійна організація Smart Foundation створена у 2018 році українським підприємцем і меценатом Миколою Сушком. Фонд об’єднує культурні та освітні проєкти в рамках однієї стратегії розвитку суспільства.
Пріоритет Smart Foundation – допомога в розвитку дітям шкільного віку, які проживають за межами найбільших українських міст. Крім дітей і підлітків, фонд працює з людьми старшого віку, що прагнуть отримати нові знання та навички й згодом у рамках своєї діяльності розв’язуватимуть значущі для соціуму завдання.
Місія Smart Foundation – формування розумного та здорового населення України, яке здатне самостійно будувати своє майбутнє.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *