Голосуйте за проєкти розвитку громади з 14 по 30 вересня!

Щороку наша громада бере участь у конкурсі «Бюджет участі Полтавської області». Минулого року завдяки активній підтримці небайдужих людей у конкурсі виграли проєкти «Козельщинська громада без сміття. Вчимося сортувати відходи» і «Територія комфорту в Козельщинському ліцеї». Зараз закуповуються меблі, м’яке покриття і матеріали для території комфорту, виділено кошти на придбання сміттєвих баків.
Перемоги — надихають. Тож цього року активісти громади знову подали проєкти на обласний конкурс.
Проєкт «Встановлення вуличних тренажерів у селі Сушках Козельщинської ОТГ», реєстраційний номер 88, автор Олександр Лашко, https://smartregion.pl.ua/pb/projects/6/88.
Жителі Сушок зацікавлені у встановленні сучасних вуличних тренажерів поряд із дитячим майданчиком, бо це дасть можливість займатися фізкультурою і спортом на свіжому повітрі та з користю для здоров’я проводити вільний час.
Адже на дитячому майданчику в центрі села щодня розважається малеча, разом з дітьми часто відпочивають їхні батьки, дідусі та бабусі. Вони спілкуються, просто сидячи на лавках, бо умов для активного відпочинку для молоді та старших мешканців у Сушках немає.

Проєкт «Фонтан-аератор на ставку в селищі Козельщині», реєстраційний номер 123, автор Юрій Солодрай, https://smartregion.pl.ua/pb/projects/6/123.
За допомогою такого фонтана автор пропонує розв’язати проблему нестачі кисню у ставку, яка виникає щороку в літню спеку і стає причиною виснаження та навіть загибелі риби. Тимчасово знаходили вихід у вапнуванні, та в умовах «стоячої» води найбільш дієвим методом боротьби із задухою є аерація (насичення) води киснем. Плаваючий фонтан-аератор викидатиме воду вгору з ефектом фонтана, і найдрібніші бульбашки, падаючи у ставок, насичуватимуть його киснем. При заборі води з нижніх шарів водойми додатково покращуватиметься циркуляція води у ставку.
Плаваючий фонтан з підсвіткою безперечно додаватиме краси території, яка після благоустрою стала улюбленим місцем відпочинку козельщан і гостей селища.

Для перемоги цим проєктам потрібна ваша активна підтримка! З 14 по 30 вересня голосуйте за обидва проєкти в електронній системі «Smart Region Полтавської області» https://smartregion.pl.ua/pb/projects, розповідайте про ініціативи і залучайте до голосування мешканців Полтавщини.
Нагадуємо, що одна людина може підтримати до трьох проєктів, тому голосуйте за обидві ініціативи, — так вони матимуть більше шансів на перемогу.
Цього разу в конкурсі беруть участь 146 проєктів, тож боротьба буде напруженою!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *