Футбольні баталії

19 вересня на стадіоні ім. Дмитра Піщаного відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2008 року народження і молодших, присвячений Дню фізичної культури та спорту та Дню визволення Козельщини від німецько-фашистських загарбників. У турнірі взяли участь 7 команд: «Козельщина ДЮСШ-1», «Нова Галещина ДЮСШ», ФК «Глобино-1», «Лутовинівська гімназія», «Дмитрівська гімназія», «Козельщина ДЮСШ-2», ФК «Глобино-2». Після групового етапу змагань визначилися фіналісти турніру. Кубок за третє місце розіграли команди Лутовинівської та Дмитрівської гімназій. Перемогу з рахунком 4:1 святкували гості з Кременчуцького району. Драматично пройшла зустріч за звання чемпіона турніру між командами «Козельщина ДЮСШ-1» та ФК «Глобино-1». Спочатку рахунок відкрили гості, але юні козельщани відповіли двома забитими м’ячами. Однак за три хвилини до закінчення матчу глобинчани відновили рівновагу, а на останній хвилині поєдинку вирвали перемогу з рахунком 2:3. Отож кубок за перше місце та звання чемпіона турніру у команди ФК «Глобино-1», кубок за друге місце — у команди «Козельщина ДЮСШ-1».

Після футбольних баталій відбулася найприємніша частина змагань — нагородження. Кожна команда отримала кошик із солодкими призами від Козельщинської селищної ради. Нагородження провів палкий вболівальник козельщинської команди, перший заступник селищного голови Анатолій Срібний разом з головою місцевого осередку ВФСТ «Колос» Володимиром Березовським. Солодкі нагороди та пам’ятні призи отримали кращі футболісти: воротар — Антон Тригубенко («Козельщина ДЮСШ-1»), нападник — Максим Мітюшкін (ФК «Глобино-1»), гравець — Олексій Скотаренко («Лутовинівська гімназія»), захисник — Ярослав Дітковський («Козельщина ДЮСШ-1»).