Козельщинські рукоборці привезли дев’ять нагород із Чемпіонату України

З 2 до 5 жовтня у місті Приморську Запорізької області відбувся чемпіонат України серед юнаків, юніорів та молоді. 16 регіонів України представили свої команди для участі у змаганнях. У збірні команди Полтавщини за трьома віковими групами були запрошені і юні спортсмени Козельщинської дитячо-юнацької спортивної школи

В юнацькій збірній козельщан представляли: Анастасія Артюх (вагова категорія 60 кг), Владислав Корсун (50 кг), Юрій Манько (60 кг), Юрій Пивоваров (65 кг); у юніорській збірній: Юлія Рибалко (60 кг), Антон Селецький та Владислав Жайворонок (60 кг), Павло Керекеш (80 кг) У молодіжній команді: Артем Іванко (65 кг), Віталій Марченко (70 кг).
У командному заліку юнацька збірна Полтавської області зайняла перше місце, молодіжна команда стала третьою.
В особистому заліку наші спортсмени здобули дві золотих та сім срібних нагород. Призерами Чемпіонату України стали: Юрій Пивоваров — 1 місце у боротьбі на ліву руку та 2 — на праву руку; Юрій Манько — 1 місце у боротьбі на праву руку; Владислав Корсун — 2 місце у боротьбі на ліву і праву руки; Артем Іванко — 2 місце у боротьбі на ліву і праву руки; Анастасія Артюх — 2 місце у боротьбі на ліву руку, Віталій Марченко — 2 місце у боротьбі на ліву руку.