На рахунку козельщинських рукоборців — 16 нагород

6 лютого у Полтаві відбувся чемпіонат області з армспорту серед чоловіків та жінок.
Ярослав Бабич у ваговій категорії «+ 100 кілограмів» став безсумнівним переможцем і здобув золоту нагороду в боротьбі на ліву руку. Срібло вибороли Анастасія Артюх (вагова категорія 60 кг), Владислав Корсун (55 кг), Юрій Пивоваров (65кг), Артем Іванко (70 кг).
Бронзовими призерами у своїх вагових категоріях стали Юлія Рибалко, Антон Селецький, Віталій та Владислав Марченки.
Призерами у боротьбі на праву руку стали Ярослав Бабич, Анастасія Артюх, Владислав Корсун, Антон Селецький — срібні медалі; Юлія Рибалко, Віталій та Владислав Марченки вибороли бронзу.

Змагались юні тенісисти

7 лютого відбувся відкритий чемпіонат Козельщинської дитячо-юнацької спортивної школи з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Юні тенісисти змагалися у двох вікових групах: старшій — 2004-2007 років народження та молодшій — 2008 р.н. й молодші. Серед дівчат старшої вікової групи трійка призерів виглядає так: перше місце — Яна Гордієнко, друге — Жанна Коваленко, третє — Анастасія Дерев’янко. На п’єдесталі пошани молодшої групи — Альбіна Козакова (перше місце), Анастасія Гончар (друге місце), Юлія Коваленко (третє місце).
Юнаки-переможці старшої групи розподілилися таким чином: перше місце — Владислав Іщенко, друге — Богдан Гирман, третє — Володимир Гладкий. Призери у молодшій групі: Роман Гордієнко, Назар Брижань, Артем Лашко (перше, друге і третє місця відповідно).