Які квіти виносити на вулицю?

Більшість кімнатних рослин корисно виносити у теплу пору року на свіже повітря. Тут і природного світла більше, і циркуляція повітря постійна.
Роса і м’яка дощова вода набагато краще засвоюються, ніж колодязна чи водопровідна.
Але чи для всіх рослин це буде корисно?

Отже, які квіти бажано влітку винести на вулицю? Це трахікарпус, фінік, добре почуватимуться на свіжому літньому повітрі також орхідеї. Сміливо можете виставляти на вулицю араукарію, кімнатні троянди, гортензію, всі види цитрусових, мушмулу, гібіскус, бересклет.
Які квіти можна виставляти на вулицю влітку? Проводити літні канікули на вулиці можуть, у першу чергу, стійкі до температурних перепадів кімнатні рослини: фатсхедера, примула, хелксина, з орхідейних – цимбідіум. Люблять вуличне літо гості з Середземномор’я: всі види цитрусових, мірта, пальмові. Якщо ви вирощуєте такі сукуленти, як аденідум та акокантера, то їх теж можна сміливо виносити на вулицю на ціле літо.
Які квіти не обов’язково виносити на свіже повітря влітку? Алое, драцену, фуксію. Заміокулькас, люмбаго, аралія, пустельні кактуси однаково добре проведуть літо як у кімнатних умовах, так і на вулиці. Вибір за вами.
Які квіти не можна тримати на вулиці? Не варто виставляти на вулиці навіть улітку такі кімнатні квіти: декоративні бегонії, деякі види фіалок, дифенбахію, листяні кактуси, а також нефролепіс, адіантум. Алоказіям, антуріумам, кімнатним марантам, монстерам, філодендронам теж краще не покидати стін будинку навіть у тепле літо. Одна холодна ніч чи дощ можуть стати фатальними для цих тропічних рослин.
Тепер розберемося, як доглядати за кімнатними рослинами, які проведуть літо на свіжому повітрі.
Як поливати квіти на вулиці? Коли спека триває кілька днів, рослини потребують щедрого поливу. Ні в якому разі не поливайте квітку під яскравим сонцем! Дочекайтеся вечора чи поливайте зранку, коли сонце ще не так пече. Вода особливо потрібна квітам з великим листям. Поливати треба теплою водою, ні в якому разі не використовуйте для поливу холодну воду з колодязя – погубите рослину!
Як підживлювати квіти, що літують на вулиці? Раз у два тижні додавайте у воду для поливу відповідне добриво. Цього має бути достатньо.
Як уникнути перезволоження квітів? Кімнатні рослини під відкритим небом не варто тримати у кашпо — після дощу там збирається вода. Також слідкуйте за піддонами, а ще перевіряйте, чи не забилися отвори зливу, — туди можуть залізти комахи.
До речі, про комах. Не забувайте обдивлятися рослини, які ви виставили на свіже повітря. Тля, слимаки дуже дошкуляють кімнатним квітам. Ознаки тлі на рослині: липке скручене листя, верхівки та молоді пагони сохнуть. Від тлі допоможе мильна вода. Також можна обприскати хвору рослину настоєм кропиви. Всі уражені пагони треба видалити.
Ще одна біда, яка може зіпсувати вашим кімнатним квітам літні канікули, — це павутинний кліщ. Цей шкідник не переносить вологи, тому просто покупайте постраждалу рослину.
Якщо помітили погризені листочки, значить, до вашої квітки знайшли дорогу слимаки. Поставте горщик у блюдце з водою – це буде для слизьких гостей чудовим аргументом, щоб забути дорогу до вашої квітки.
Якщо ви хочете винести на вулицю ліану, ставте її так, щоб потім восени рослину можна було без проблем і шкоди для неї «розплутати», зняти і занести назад у дім. Якщо рослина дуже висока чи має об’ємний кущ, її краще прикопати (безпосередньо рослину чи сам горщик), щоб вітер її не пошкодив.

Джерело: floristics.info

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *