Розшукую рідних або знайомих:

Кундіуса (Кондіуса) Андрія Івановича, 1914 року народження, який в 1935-1940 роках мешкав та працював у місті Дніпропетровську.
Відповідно до даних його приписного військового свідоцтва мав освіту 7 класів, у 1936 р. працював слюсарем на залізниці (Амур-Нижньодніпровський вузол, ТЧ-4 та ТЧ-8); у 1937 — «Спартак»; у 1938 році — на заводі «ВИП Металло…». Ймовірно, що родом із Козельщинського району Полтавської області.
Кондратенка (Кіндратенка) Михайла Васильовича. У 1959 році він разом із дружиною жив за адресою: х. Брідок Говтвянської сільської ради Козельщинського району Полтавської області. Вони (чи принаймні – його дружина) листувалися із онуком Кондіусом (Кундіусом) Валентином Андрійовичем, 1940 року народження, який на той час мешкав в с. Антопіль Андрушівського району Житомирської області.
Із листів, які збереглися, відомо, що у них була племінниця Поліна (у листах – Полька), яка мала чоловіка Колю і дочку Ніну. 
Можливо, впізнати названих людей допоможуть ось ці світлини з сімейного архіву. Прошу всіх, хто має хоч будь-яку інформацію про цих людей, звертатися за телефоном: 050 109 34 48, Ірина. Заздалегідь вдячна за допомогу.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *