ЗДОРОВ’Я У РІЗНОТРАВ’Ї

При самостійному збиранні лікарських рослин необхідно дотримуватися певних термінів та правил збору, адже тільки в певний час рослина володіє всіма необхідними для лікування властивостями.

До збору лікарських рослин варто готуватися й спостерігати за фазами Місяця. А ще пам’ятати правило: коли трапляється галявина з лікарськими рослинами, то на кожен квадратний метр обов’язково потрібно лишити три-п’ять рослин. Коли Місяць росте — збирають усе, що йде вгору, тобто наземну частину рослини, траву. Коли Місяць старий, збирають коріння лікарських рослин. Слід пам’ятати, що рослини, які ростуть у тій місцевості, де проживає хворий, — найкращі для його лікування.
Кількість діючих речовин, що містяться в лікарських рослинах, в різні періоди росту та розвитку буває неоднаковою і коливається, тому час збирання лікарських рослин залежить від часу найвищої концентрації вмісту в них діючих речовин. Так, якщо потрібна вся рослина, її збирають на початку цвітіння, у такий же час збираються і рослини, від яких вживаються всі надземні частини, — трава.
Збір листя здійснюється, як правило, перед цвітінням, за винятком мати-й-мачухи, яку збирають після цвітіння. Корені, кореневища та бульби збирають восени, коли в рослині припиняється сокорух, або ранньою весною до його початку. Насіння і плоди — у період їх повного дозрівання, за деякими винятками. Збір надземних частин рослини, особливо квітів, має здійснюватись у суху погоду і після висихання роси, бо тільки так вдається при сушінні зберегти у частин рослини їх природний колір.
Перелічимо тепер правила збору окремих частин рослин
Бруньки збирають ранньою весною, в період набрякання, до їх розпускання. Соснові бруньки зрізують з гілок ножем, дрібні (наприклад, березові) зрізують разом із гілками. Сушать їх, розстеляючи тонким шаром, у добре провітрюваних приміщеннях. Бруньки обривають руками.
Кору збирають у період посиленого весняного сокоруху, до розпускання листя. Роблять два півкільцевих надрізи ножем на відстані 20-30 см, з’єднують двома повздовжніми надрізами і знімають кору частинами у вигляді жолобків. Кора знімається зі стовбурів і гілок (крушини), а у дуба — тільки з гілок. Кору сушать на сонці, під навісами або в закритих провітрюваних приміщеннях.
Листя збирають у період бутонізації, цвітіння рослин, іноді у фазі плодоношення. Товсті соковиті черешки, які не містять корисних речовин (мати-й-мачуха), видаляють, оскільки вони ускладнюють сушіння. Дрібне шкірясте листя (брусниця) зрізують разом з гілочками, а потім відділяють листя. Сушать в тіні під навісами, в закритих приміщеннях, на горищах, розіклавши тонким шаром.
Квіти збирають у період повного розпускання, іноді в стадії бутонізації. Сушать у тіні, іноді в затемненому приміщенні (волошки).
Трави збирають у період повного цвітіння або бутонізації, зрізуючи всю надземну частину на рівні нижніх листків, у рослини з жорсткими стеблами (полин, череда) збирають окремо листя і квітучі верхівки. Сушать у тонких пучках, підвішуючи їх на протязі, або розкладають тонким шаром у затінку на добре провітрюваному місці, наприклад, на горищі.
Плоди та насіння збирають у період повної зрілості, а іноді трохи недозрілими (шипшина) — в тому випадку, якщо при повному дозріванні плоди осипаються, або, стаючи м’якими, мнуться при зборі. Соковиті плоди збирають уранці або ввечері, бо при денному зборі в сильну спеку вони швидко псуються. Перед сушінням їх прив’ялюють на сонці протягом 1-2 днів, а потім сушать при температурі 70-90° у печах. Мити плоди перед сушінням не можна.
Перед сушінням сировину сортують, видаляючи частини інших рослин. Розкладають рослини тонким шаром, перемішують 3-4 рази на день (окрім квіток). Сировина повинна зберігати зелений колір, не пересихати. Сушіння закінчують, коли листя і квіти легко розтираються в порошок, стебла ламаються з характерним тріском, коріння ламається, але не гнеться, ягоди при стисканні в руці розсипаються. 
Суху сировину зберігають у мішечках із тканини, паперових пакетах, коробках, банках. Пахучі лікарські рослини потрібно зберігати окремо від непахучих. Сухі ягоди гігроскопічні, тому їх краще тримати в сухому місці на протязі в паперових пакетах. Сировина повинна перебувати окремо від речовин зі специфічними запахами — гасу, нафталіну і т. п. Зазвичай термін зберігання квітів, трави та листя не перевищує 1-2 років, а коренів, кореневищ, кори — 2-3 років.

Календар збирання лікарських рослин
Травень Червень Липень
Айва Ц Ц
Алтея лікарська ЛЦ ЛЦ
Береза бородавчаста Л
Бузина чорна Ц Ц
Буквиця лікарська Т
Верес звичайний Т
Гадючник в’язолистий Т Т
Гінкго дволопатеве Л
Гісоп лікарський Т Т
Глід український Ц Ц
Деревій звичайний Т Т
Дягель лікарський Л Н
Енотера дворічна ТЦ ТЦ
Ехінацея пурпурова Л Л
Звіробій звичайний Т Т
Кадило сарматське Т Т
Кропива дводомна Л Л Л
Лофант анісовий Т Т
Малина Л Л ЛП
Материнка звичайна Т Т Т
Меліса лікарська Т Т
Мірис запашний Т Т
Парило звичайне ЛТ ЛТ
Перстач білий (п’ятипал) КТ КТ
Перстач (калган) К
Подорожник великий Л Л
Розторопша плямиста Л Л
Ромашка лікарська Ц Ц Ц
Рута садова Т Т Т
Смородина чорна Л Л
Стевія (медова трава) Т Т
Терен звичайний Ц
Фенхель звичайний Т Т Т
Хамеріон (Іван-чай) ТЛ ТЛ
Хвощ польовий Т Т
Холодок лікарський Т Т
Цмин пісковий Ц Ц
Чебрець звичайний Т Т

Ц — цвіт, Т — трава,
Л — листя, К — корінь,
Н — насіння

За матеріалами
Інтернет-джерел

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *