Підсумовуємо успіхи й досягнення

У переддень нашого професійного свята хочу поговорити про успіхи на первинній ланці, якими ми завдячуємо медичній реформі — реальній можливості рухатися вперед. Сьогодні робоче місце не тільки кожного лікаря, а й в інших співробітників нашого Центру обладнане комп’ютерною технікою та підключене до мережі Інтернет. Ми працюємо з новою медичною інформаційною системою та маємо можливість виписувати електронні рецепти, впроваджувати електронні карти.
У нашому Центрі впроваджено нові правила оплати праці. За колективним договором вона здійснюється відповідно до кількості укладених декларацій із лікарями.
Ми отримали нові електрокардіографи зі здатністю швидко передавати дані до обласного діагностичного центру в кардіологічний диспансер. Наша первинка забезпечена сумками-укладками для невідкладної допомоги, глюкометрами, пульсоксиметрами. Постійно закуповуємо експрес-тести на гепатит В, С, ВІЛ-тести та визначення тропонінів при інфаркті міокарда. Завдяки спонсорській допомозі одного з пацієнтів встановлено плазму з відеотрансляцією лекцій на медичну тему та перегляду мультфільмів для найменших пацієнтів.
Відкрито черговий кабінет, який працює щодня, окрім неділі, — це дає змогу пацієнтам звернутися до сімейного лікаря навіть у вихідний день. Наші старання та зусилля спрямовані на підвищення якості та максимальне наближення медицини до наших пацієнтів. Адже пацієнт для нас — понад усе.
У наших мріях — розпочати ремонт холу Козельщинської АЗПСМ та оновити меблі в усіх інших структурах, але це можливо здійснити лише за підтримки спонсорів. Найближчим часом за кошти Козельщинської ОТГ плануємо закупити гематологічний, біохімічний та сечовий аналізатори, щоб наші пацієнти могли швидко зробити аналізи крові та сечі у нашому Центрі. Це буде зручно також і для лікарів.
Лікарям та медичному персоналу ще раз хочу подякувати за той внесок, який вони роблять кожного дня. А всі разом ми наближаємося до трансформації системи охорони здоров’я та до нашого кращого майбутнього.
Цього року День медичного працівника будемо відзначати 16 червня. Хочу щиро і від усієї душі привітати своїх колег. Від вашої праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить здоров’я пацієнтів. Дякую вам за доброту, чуйність, співпереживання та можливість подарувати людині надію на порятунок. Бажаю успіхів не тільки професійних, а й у особистому житті, справжнього задоволення від своєї роботи, а також свідомих і відповідальних пацієнтів та Божого благословення.

Ольга ЯВТУШЕНКО,
головний лікар КНП
«Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *