Спортсмени Козельщинської громади — кращі в області!

У селі Засуллі Лубенського району завершилися фінальні змагання сільських спортивних ігор на кращу спортивну громаду Полтавщини 2019 року. У фіналі взяли участь 27 команд. Залік брався із шести видів за кращим результатом. У змаганнях із шашок наші учасники Юрій Гармаш і Ірина Бабич хоча й не посіли призові місця, але додали до скарбнички дуже важливі бали. У турнірі з настільного тенісу Сергій Балабей здобув срібло, а Яна Зарівчацька — бронзу. Тож у підсумку наша Козельщинська ОТГ стала чемпіоном. Друге місце у Щербанівської ОТГ, третя — Семенівська.
Перемігши місцеву Засульську команду ОТГ із міні-футболу (5:4) і поступившись Семенівській ОТГ (1:3), наші футболісти (Роман Лисівець — воротар, Сергій Невідомий — капітан, Олег Москальов, Анатолій Статишнюк, В’ячеслав Матющенко, Віталій Дробаха, Дмитро Остапенко) до фіналу не потрапили, але здобули важливі 6,5 очка.
У перетягуванні канату кращими за козельщан (Юрій Нікітенко, Сергій Невідомий, Анатолій Статишнюк, Богдан Єременко, Сергій Дереза) були одинадцятиразові чемпіони області — канатисти Новознам’янської ОТГ. На третьому місці — Щербанівська ОТГ.
В естафеті «Мама, тато, я — спортивна сім’я» виступали сім’я Матющенків: Сніжана, В’ячеслав та їхній синок — Ростислав, які другий рік поспіль стають срібними призерами змагань. У їх програмі: «човниковий біг» — срібло, стрибки у довжину з місця — 8 місце, а подолання «болота» та футбол — золото. Перше місце у Мачухівської ОТГ, друге — Козельщинська ОТГ, третє — Сенчанська ОТГ.
У загальнокомандному заліку перше місце посіла Козельщинська ОТГ, друге місце у Щербанівської ОТГ, яка три роки поспіль ставала чемпіоном, а третє — у Семенівської ОТГ. Депутат Полтавської обласної ради, голова постійної комісії ради Олександр Олексюк виділив із депутатського фонду приз — 50 тисяч переможцям.
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо гарного виступу на Всеукраїнських змаганнях у Закарпатті, що відбудуться у вересні цього року.