«Колос» — знову з перемогами

3-4 липня на спортивних базах міста Миргорода відбулася обласна спартакіада серед працівників фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

Таким чином організатори дійства залучають і популяризують здоровий спосіб життя і спорт; активізують фізкультурно-оздоровчу роботу; а також обмінюються практичним досвідом.
Спортсмени показували свою майстерність в іграх із шашок, шахів, волейболу, перетягування канату, міні-футболу, дартсу, нардів; а у рамках вечірньої програми ще й змагалися у конкурсі на приготування кращої страви на вогнищі.
Вдало виступила наша команда у складі Віктора Шевченка (капітан), Сергія Невідомого, Анатолія Явтушенка, Анатолія Статишнюка, Віктора Ткаченка, Бориса Тригубенка, Івана Пчелова. Лише у грі з міні-футболу спортсмени посіли п’яту сходинку.
Чемпіоном з нардів став козельщанин Віктор Ткаченко. Друге місце посів кременчужанин, третє — у спортсмена з Карлівки.
Перемогу вибороли і наші «канатисти» Сергій Невідомий, Анатолій Статишнюк, Борис Тригубенко та Віктор Ткаченко, вирвавши перемогу у новосанжарських колег. Третю сходинку «витягли» лубенчани.
У волейболі наші спортсмени Сергій Невідомий (капітан волейбольної команди), Анатолій Явтушенко та Іван Пчелов здобули срібло, поступившись першістю полтавчанам. На третьому місці — волейболісти з Лубен.
Молодці! Так тримати!

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *