Захоплюючий матч: вирвати перемогу не вдалося нікому

Цими вихідними відбулася товариська зустріч з футболу серед ветеранів, присвячена 55-річчю від Дня народження ветерана спорту Дмитра Орла. Матч закінчився з рахунком 3:3

Команда «Ніка»-ветеран грала у наступному складі: Геннадій Хорєв — воротар, Дмитро Орел — капітан, Ігор Бредун, Володимир Корнієнко, Володимир Вовк, Валерій Виставний, Володимир Горбань, Віктор Бушуєв, Віктор Ткаченко, Валерій Срібний. Збірну ветеранів Козельщинського району представляли: Роман Лисівець — воротар, Іван Пчелов — капітан, Віктор Кушко, Олег Зарівчацький, Анатолій Статишнюк, Володимир Маранда, Володимир Березовський, Іван Пальчик, Валерій Карнаух, Петро Козел, Валерій Мірошниченко. Головним суддею був Сергій Сушко.
Гра розпочалася за ветеранським принципом — спокійно та утриманням м’яча. Але поступово почали проявляти ініціативу «збірники». На 15-й хвилині Володимир Маранда, обійшовши двох суперників, передав чіткий пас на Івана Пальчика, який, як і в молоді роки, поклав м’яч прямісінько у дев’ятину воріт, — рахунок відкрито. Продовжуючи атакувати, «збірники» подвоїли рахунок на 24-й хвилині. Знову ж таки Володимир Маранда, «розібравшись» із захисниками «Ніки», поклав смугастого у сітку воріт.
Після перерви футболісти «Ніки», обговоривши свої помилки та маючи іменинника у складі команди, повірили у свої сили. У них, мабуть, відкрилося друге дихання і вони забили у відповідь два голи. На 46-й хвилі з передачі Віктора Бушуєва, по діагоналі на Володимира Вовка, який із-за меж штрафної лінії, не роздумуючи, потужним ударом скоротив рахунок. Не пройшло і десяти хвилин, як той же Володимир замкнув прострільну передачу. Рахунок 2:2. Але ніхто не хотів здаватися. І знову «збірники» схаменулися, зібрали всі свої сили, успішно атакуючи суперників. Володимир Маранда, обігравши Геннадія Хорєва, зробив рахунок 2:3.
Та з цим не погодилися гравці «Ніки». За 5 хвилин до фінального свистка гравці збірної повністю відійшли в оборону, перериваючи атаки «Ніки». Зрозуміло, сили вже не ті. Розігравши красиву комбінацію, Ігор Бредун чітким пасом виводить Володимира Корнієнка на «побачення» з воротарем, але, уздрівши свого капітана, б’є повз воріт, а Дмитро Орел зрівнює рахунок. Радість «Ніки» розпалює «збірників».
Розігравши м’яч, свисток Сергія Сушка зафіксував нічию. Пенальті не пробивалися.