Канікули — це перш за все подорожі!

Цього літа учні, які відпочивали у пришкільному таборі «Веселка» Солоницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, завдяки турботі Солоницького сільського голови В’ячеслава Вітченка подорожували багатьма цікавими куточками нашої Полтавщини

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зокрема діти побували у Кременчуці, відвідали міський парк, 3D-кінотеатр «Галактика» і 3D-парк з екзотичними тваринами, де мали можливість погодувати тварин і зробити яскраві фото.
Незабутньою була й екскурсія до Козельщинського жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці, де краєзнавець Іван Кравченко розповів про історію заснування монастиря та будівництва собору; а також відвідини пожежної частини, де всі бажаючі мали змогу посидіти за кермом пожежних машин та відчути себе пожежником, тримаючи в руках брандспойт.
Відпочивальники табору побували на ПАТ «Галещина, машзавод» — там дізналися від заступника директора Олександра Гнойового про сучасну сільськогосподарську техніку (плуги, борони, катки, культиватори) й технологію їх виготовлення на підприємстві.
У Кобеляках діти відвідали екопарк, де мешкає чимало екзотичних тварин: страусів, павичів, дикобразів, кенгуру, мавп. Заразом побували і на підприємстві «Видавництво «Кобеляки»» — тут ознайомилися з процесом друкування листівок та побачили потужну машину для друку газет).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У Полтавському краєзнавчому музеї школярі отримали змістовні відомості про природні умови, ресурси, рослинний та тваринний світ Полтавщини; ознайомилися з історією дослідження природи краю, питаннями охорони навколишнього природного середовища. Полтавський музей авіації та космонавтики імені Ю.Кондратюка презентував цікаві експонати, присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні і у світі, а також у творчій спадщині визначних діячів авіації та космонавтики. Найбільше запам’ятався дітворі момент, коли вони вчилися подавати сигнал «sos» азбукою Морзе. І, звичайно ж, яка екскурсія Полтавою без Білої альтанки! Усі без винятку насолоджувалися прекрасним краєвидом і з задоволенням робили селфі.
Дирекція школи, учителі, учні та батьки щиро вдячні В’ячеславу Вітченку за допомогу в організації цих екскурсій. Школа неодноразово отримувала й отримує допомогу від нашого голови, який не залишає без уваги жодного прохання.

Олена Кобеляцька,
Валентина Безбатченко,
вчителі табору «Веселка»

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *