Наш район і школи у рейтингу ЗНО-2019

Цьогорічні результати ЗНО у Полтавській області в розрізі міст і районів показали, що серед районів найкращий результат у Гадяцького, який випередив торішнього лідера — Лохвицький район. На жаль, найгірший результат у Козельщинського району

Тут же — найбільший відсоток учнів, які не склали хоча б один тест із обраних. Таких у районі майже кожен другий: із 90 випускників не здали ЗНО хоча б з одного предмету 42 учні (46,7%). Таким чином, загалом у цьому році район зайняв останню 31 сходинку (у минулому році він був на 25-й позиції). Середній бал ЗНО становить 130,12.
Між тим, до рейтингу шкіл України за результатами ЗНО 2019 року серед найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області (усього 349) увійшли 6 із нашого району. Школи ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг шкіл Козельщинського району серед освітніх закладів Полтавської області

Рейтинг складено Освіта.ua із використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2019 року, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти. У минулому році до цього списку потрапили лише дві школи з нашого району — Козельщинська (135 місце) і Хорішківська (194 місце).
Загалом на Полтавщині тести складали 6 тисяч 494 випускників. Це трохи більше, ніж у 2018 році. З них 1 тисяча 225 не посилили хоча б 1 предмет.

Джерела: poltava.to, ru.osvita.ua

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *