Що чекає нас у вересні?

Від вересня 2019 року українські пенсіонери віком понад 70 років будуть сплачувати незначну частину рахунків за житлово-комунальні послуги від усього рахунку, пише ТСН. Решту, за словами представника Зеленського в уряді Андрія Геруса, покриватиме держава. Представник президента зазначив, що за допомогою спрощеного процесу отримання субсидій з пенсіонерів уряд «зніме тягар платежів за ЖКП».

З 1.09.2019 змінено абонентську плату за послугу з доступу до мережі інтернет ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ». Для абонентів Козельщинського району тариф за 100 Mbit/s складатиме 200 грн. Про це компанія повідомила споживачів СМС-повідомленнями та на своєму офіційному сайті.

Кабінет Міністрів України з 1 вересня 2019 року на 10 відсотків підвищив посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється не за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році, а саме: педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. Про це повідомляється у постанові, опублікованій на Урядовому порталі.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *