Зерно чи гроші — як розраховується «Добробут»?

— Раніше агрофірма «Добробут» (генеральний директор Андрій Березовський) частково розраховувалася за паї натурпродукцією. Людям це було зручно і вигідно. У цьому ж році, коли ми звернулися до них із запитанням, коли ж, нарешті, видаватимуть зерно на паї, у відповідь почули, що тепер розрахунки за паї здійснюватимуть тільки у грошовій формі. Це був один із неприємних «сюрпризів». Інший — кажуть, що гроші видаватимуть тільки до 31 грудня, або ж за заявою, що кошти потрібні на випадок першої необхідності (лікування і т. ін.). Чи правда це? А що ж нам, пайовикам, робити до кінця року? Сидіти без зерна і грошей?

Анатолій Андрійович Вінкус, пенсіонер, 73 роки, с.Говтва

Відповідає Анатолій Таранушич, заступник генерального директора ТОВ «АФ «Добробут» із соціальних питань:

— У цьому році в агрофірмі «Добробут» є новація у співпраці  з пайовиками. Ми запропонували їм брати кошти, якими ми розраховуємося за оренду. І потім за них вони можуть придбати нашу сільгосппродукцію. Ці зміни були озвучені та інформація донесена усім пайовикам та сільським радам, де представлене ТОВ «Добробут» .
Людина могла у телефонному режимі звернутися до нас або підійти у сільську раду та написати заяву.
Усі бажаючі вже скористалися цією пропозицією. І, до речі, тим пайовикам, які купили у нас сільгосппродукцію, ми розвезли її по домівкам. Особливо це стосується пенсіонерів.
Якість пшениці, яку ми продаємо пайовикам, на порядок вища, ніж та, яку можна придбати в інших реалізаторів. Тому нарікань не було.
Саме такі пояснення і були надані панові Анатолію Вінкусу на зустрічі місяць тому.  Вважаю, ми досягли порозуміння.
Щодо виплати орендної плати, то так, плату за поточний рік  можна отримати у період із 1 січня до 31 грудня. 
І станом на сьогодні вже більше 70% пайовиків скористалися цим правом. А з 1 січня 2020 року можна писати заяви на отримання орендної плати на наступний період.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *