Саме за такими патріотами — майбутнє нашої держави

Призвані на строкову службу не залучаються до участі в ООС

Під час призовної компанії основний акцент зосереджено на ретельному вивченні особистих якостей призовників: ділових, морально-психологічних, стану здоров’я, фізичного розвитку, освітньої і спеціальної підготовки та сімейного стану.
Розподіл та призначення призовників здійснюється пропорційно з урахуванням потреби і наявності призовних ресурсів як для Збройних Сил, так і для Національної гвардії та прикордонної служби України. Призвані на строкову службу не залучаються до участі в ООС — це визначено рішенням РНБОУ 28.08.2014 р., що уведено в дію Указом Президента України №744 від 24.09.2014 р.
Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу» №2232-ХІІ від 25.03.1992 року на строкову військову службу призивали із 18 до 27 років, але нині відповідно до Указу Президента України № 22/2019 від 30.01.2019 року призивають із 20 до 27 років, а юнаки, які досягли 18-річного віку, можуть пройти службу в армії за бажанням.
Наша мета — розповісти, донести до кожного, яка вона, українська армія сьогодні. Тому наші герої – це ті хлопці, які нещодавно завершили строкову службу, а також ті, що служать нині.

Сергій Антонь, 20-річний мешканець Нової Галещини, був призваний на строкову службу у 2017 році до військової частини А3052 Національної гвардії України у Полтаві. У складі самостійних нарядів залучався до виконання завдань із охорони громадського поряду за місцем проходження служби.

Мешканець Хорішок Денис Мельник наслідував свого батька Олександра, який служив у Прикордонній службі. Юнак достроково, у 19-річному віці, за власним бажанням та згодою батьків пішов служити прикордонником. Потрапив у відділ «Великий Березневий», одним із головних завдань якого є охорона та оборона державного кордону України та здійснення в установленому порядку прикордонного контролю і пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна, а також виявлення та припинення випадків незаконного їх переміщення.

А Ярослав Кумпан проходить строкову службу у військовій частині Національної гвардії України (НГУ) у Кременчуці. Основне навантаження НГУ — це формування патрульних груп для несення служби з охорони громадського порядку. Під час виконання службово-бойових завдань патрульні групи перебувають в оперативному підпорядкуванні керівника органу Національної поліції, на території якого вони несуть службу.

Саме за такими юнаками — майбутнє нашої держави, адже допоки є ті, хто готовий стояти за честь і гідність своєї країни, ми маємо ким пишатися. Тож військова служба виховує у юнаків мужність і витримку. Кожен справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоби мати змогу захистити свою країну.

Юрій КУШКО,
військовий комісар Козельщинського районного військового комісаріату
майор

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *