Хто ти, батьку?

Із часу цих подій пройшло майже 70 років, але осмислювати їх я почала віднедавна

Минулого року померла моя тітка, мамина сестра. А мами моєї немає вже 49 років, мені тоді було сімнадцять. Так ось у тітки я знайшла це фото. На ньому праворуч — моя мама. Поглянувши на чоловіка в першому ряду праворуч, я здогадалася, що то мій біологічний батько…
Моє дівоче прізвище — Козиренко. Зараз мені 66 років. Крім мене, у нашій родині було ще троє моїх сестер. Я завжди відчувала, що батько ставиться до мене не так, як до них, не любить мене, хоч і ніколи не образив жодним словом. Але відтоді як померла мама, більше не дав мені жодної копійки (я в той час навчалася). Було ще багато інших фактів, які тільки зараз стали для мене зрозумілими. Думаю, Козиренко знав, що я не його дочка. Хоча для всіх решти це було таємницею. Тепер я на 100 відсотків упевнена, що на фото — мій справжній батько.
Родичі, за моїми припущеннями, можуть жити у селах Лутовинівці, Оленівці, Шевченках (колись — Троцьках), Солониці, можливо, у Маликах (тепер Кременчуцький район. Батько моїх сестер, тобто мій вітчим був одружений там до мами. А чи була мама у шлюбі до одруження з ним — це лишилося таємницею).
Мої однокурсники, які живуть у Кременчуці, розповідали мені, що на Молодіжному живе жінка, яка наче дві краплі води схожа на мене. Може, це моя сестра по рідному батькові?..
Тому дуже хочу знайти своїх родичів по крові, братів чи сестер, щоб знати, хто я, якого роду. Мою маму звали Валентина, зараз їй би було за 90. Її однолітків уже немає серед живих. Надія тільки на наше покоління. Прошу відгукнутися тих, хто знає чоловіка на фото — крайнього праворуч. Буду дуже вдячна за найменшу інформацію.

Олена ГРИЦАЙ (Козиренко)
Тел.: 098 42 54 020, 066 26 00 580

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *