«ЯНГОЛИ В КАМУФЛЯЖІ» — ВИСТАВКА, ЩО НЕ ЗАЛИШАЄ БАЙДУЖИХ

Чимало останнім часом говорять про патріотизм, любов до рідної землі, уміння і бажання її захищати навіть ціною власного життя. Точаться суперечки, кого можна назвати патріотами. Адже є люди, які обожнюють красу рідного краю, користуються її благами, але скаржаться на оточення; є такі, що люблять минуле і критикують сьогодення; є й такі, що голосно сповіщають про свою любов до України і народу; є й такі, кого мало хто знає, але вони своєю невтомною працею примножують матеріальні цінності; а є герої, які зі зброєю в руках захищають честь і незалежність своєї держави, віддаючи за неї життя…

Доброволець АТО Юрій Крамаренко

11-13 листопада у  Новогалещинському ліцеї працювала патріотична фотовиставка «Янголи в камуфляжі», присвячена героям Майдану, складній праці медиків під час подій Революції Гідності та протистояння російській агресії на сході України.
Експозицію представила громадська організація «Добровольці України» за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Виставку організували  доброволець АТО Юрій Крамаренко й учасник Революції Гідності Іван Балацький за підтримки селищної голови Світлани Самсонової та депутатів селищної ради.
Ця виставка покликана донести до підростаючого покоління події в Україні останніх майже шести років. Ми маємо завжди пам’ятати подвиг тих, хто найпершим став на захист держави, і подвиг тих, то рятував військових та майданівців, ризикуючи власним життям.
Кожне фото — це історія окремого бійця, волонтера, медика, їх біль, жага до перемоги і любов до Батьківщини. Автори показали глибину душі та силу духу людини, яка відчула, що означає побувати на межі життя і смерті. Розповіді Івана Балацького та Юрія Крамаренка не залишили  байдужими нікого: ні дітей, ні дорослих. Учні ліцею отримали змогу не лише побачити виставку фоторобіт, але й поспілкуватися з самими учасниками російсько-української війни. Діти не приховуючи цікавості, говорили з бійцями, ставили запитання, фотографувалися.

Учасник Революції Гідності Іван Балацький

Дирекція, педагогічний колектив та учні  щиро дякують Юрію та Івану за їх нелегку, але таку гідну справу. Також ми вдячні всім, хто долучився до організації та проведення проєкту «Янголи в камуфляжі» у Новогалещинському ліцеї.
На долю нашої країни та народу випало тяжке випробування – війна, але у той же час саме сьогодні ми відроджуємося як нація; саме сьогодні ми усвідомлюємо, що тільки в єдності — наша сила; саме сьогодні ми переконуємося, що у нас є українська армія. І саме такі люди як Юрій Крамаренко та Іван Балацький доносять цю думку до кожного українця.
Це дійсно запалює дух та дає надію на краще майбутнє.
Тож разом — і до кінця. Слава Україні! Героям Слава!

Оксана ПАРХОМЕНКО,
учитель української мови і літератури

Новогалещинського ліцею

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *