Щоб ми і ви щасливі були!

На птахофабриці Великобританії виявили спалах пташиного грипу. В Угорщині Санта-Клауси заради збору коштів на благодійність улаштували пробіг у нижній білизні. В Австралії 17 грудня зафіксували найбільшу спеку за всю історію країни — 40,90С. Але й в Україні грудень останнього року цього десятиріччя претендує на звання найтеплішого 12-го місяця століття. Тепловим рекордсменом є Ужгород: сонячні +15 градусів перетворили грудень на квітень

Козельщина ж замість снігу дочекалася на порозі Новоріччя… дощу. Тож не ховайте далеко парасольки. Про всяк випадок. І майте на увазі, що сьогодні — День вирізання сніжинки з паперу. Тож якщо немає снігу надворі, будемо дружно майструвати паперові сніжинки: треба ж якось створювати собі новорічний настрій…
Якщо згадувати рік, що підходить до свого завершення, то найбільшим його досягненням для нашої газети вважаю те, що збереглося міцне ядро наших постійних читачів. Також зросла кількість наших прихильників в інтернеті: фейсбук налічує понад 1700 учасників групи «Козельщинські вісті» та більше 1000 підписників сторінки «Редакція газети «Козельщинські вісті»; кількість підписників нашого каналу на YouTube сягнула за 500. Ми вдячні кожному, хто залишався і залишається з нами протягом кількох років, а то й десятиліть, незважаючи на перипетії з доставкою пошти, а також зростання цін. У той же час наша постійна читачка Людмила Михайленко з Гайового скаржиться:
— Тут навіть не у грошах справа, а у графіку роботи наших листонош. До нас у село газету приносять у понеділок замість п’ятниці! Я вже зверталася з цього приводу в обласну дирекцію «Укрпошти» ще влітку, мені дали офіційну відповідь, що це питання можна владнати на місці. Але наша завідуюча Трудовиківським поштовим відділенням, схоже, і не збирається міняти графік роботи. Тому мені довелося відмовитися від передплати районки, як і багатьом моїм односельцям. Кому цікаво отримувати газету, що вже застаріла?
Звичайно, прикро таке чути. Але ми докладатимемо всіх зусиль, щоби допомогти вам, шановні читачі, і не лише у поштових проблемах. Саме для ваших скарг і пропозицій у населених пунктах Козельщинського краю стоять наші редакційні скриньки. Якщо ж немає часу або можливості писати — телефонуйте! Кожен ваш сигнал реєструється і відправляється на реагування у відповідні служби. Про результати ми обов’язково повідомлятимемо на наших шпальтах.
І не забувайте, що рік закінчується, але передплата не закінчується ніколи. Тож будемо творити літопис нашого краю разом.
Усім — миру, добра і всіляких гараздів у Новому році! Нехай збуваються мрії та реалізуються плани, а наші дітки ростуть здоровими і щасливими на радість усім нам! З Новим роком і Різдвом Христовим!

Надія ЛИТВИН

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *